rozmiar czcionki: A | A | A

Zamieszczanie propozycji projektów w bazie partnerstwa

25.01.2010 14:33

Informujemy, że istnieje możliwość zamieszczania propozycji projektów w bazie partnerstwa utworzonej w ramach projektu "P4G Partnerstwo na dobre".

Celem projektu "P4G Partnerstwo na dobre" jest zwiększenie efektywności zarządzania polityką regionalną oraz promowanie rozwoju Województwa Dolnośląskiego, a w szczególności poprawa komunikacji i jakości współpracy międzynarodowej.

 

Baza partnerstwa jest narzędziem, które ma za zadanie ułatwić potencjalnym Beneficjentom znalezienie wymaganych partnerów do planowanych projektów partnerskich, przyczynić się do ściślejszej i efektywniejszej współpracy międzynarodowej oraz nawiązania długofalowych i trwałych partnerstw pomiędzy instytucjami publicznymi i prywatnymi zainteresowanymi uczestnictwem w ramach różnych programów.

 

Dodawanie projektów jest możliwe po wcześniejszym zalogowaniu się.

 

Wszystkie informacje znajdują się na stronie p4g-project.eu, w zakładce baza partnerstwa, dodatkowo informacji udziela w Wydziale Współpracy z Zagranicą i Regionami Europejskimi p. Sylwia Truchan - koordynator projektu (sylwia.truchan@umwd.pl; tel. 71 776 93 96)