rozmiar czcionki: A | A | A

Wystawa o efektach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

08.11.2021 14:20

W celu promocji rezultatów Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska oraz współpracy na polsko-czeskim pograniczu w województwie dolnośląskim Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przygotował wystawę mobilną.

Wystawa w formie banerów przedstawia w atrakcyjny sposób najciekawsze projekty zrealizowane przez dolnośląskich beneficjentów w kończącej się perspektywie finansowej 2014 - 2020. Prezentowane są m. in. projekty z zakresu bezpieczeństwa, transportu, turystyki, edukacji czy współpracy społeczności i instytucji.


Obecnie wystawa prezentowana jest w Punkcie Szczepień zlokalizowanym w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu co stwarza możliwość dotarcia do szerokiej grupy opinii publicznej.


Wcześniej prezentowana była również podczas Polsko - Czeskiej Giełdy Partnerstw, która odbyła się 22 października w Wałbrzychu.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa i środków budżetu województwa dolnośląskiego w ramach Pomocy Technicznej Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska