rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie Programu Dla Europy Środkowej (3-4 grudnia)

09.10.2009 09:17

Instytucja Zarządzajaca oraz Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Dla Europy Środkowej zapraszają do udziału w odbywającym się co roku spotkaniu dotyczącym PROGRAMU DLA EUROPY ŚRODKOWEJ organizowanym w dniach 3-4 grudnia 2009 we Włoszech, w Weronie.

Dwudniowe spotkanie będzie połączeniem debaty politycznej, warsztatów i forum poszukiwania partnerów, a jego celem będzie omówienie korzyści płynących z udziału w projektach współpracy terytorialnej, wniosków z poprzednich naborów i nakreślenie planowanych możliwości finansowania.

W debacie politycznej zaproszeni kompetentni i doświadczeni paneliści będą motywować do żywej dyskusji o korzyściach i przyszłości współpracy regionalnej. Część warsztatowa będzie poświęcona ćwiczeniom mającym w praktyczny sposób  ułatwiać wymianę pomysłów i doświadczeń między partnerami z pierwszego i drugiego naboru. Na Forum Poszukiwania Partnerów potencjalni aplikanci będą mieć możliwość zapoznania się z zaleceniami odnośnie trzeciego naboru jak również  znaleźć partnerów dla swoich propozycji projektowych.

Więcej informacji (program, formularz zgłoszeniowy) na stronie: http://www.central2013.eu/event-calendar/verona.html