rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie informacyjne pt.: „Projekty współpracy transgranicznej w ramach Programu Interreg Czechy – Polska 2021-2027 – możliwości wsparcia na dolnośląskim pograniczu”

07.08.2023 08:11

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym w Wałbrzychu zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące realizacji projektów w ramach Programu Czechy – Polska 2021-2027.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną najważniejsze informacje dotyczące trwających naborów w Programie Interreg  Czechy – Polska w Priorytecie 2 Turystyka oraz Priorytecie 4 Współpraca instytucji i mieszkańców oraz aktualnie realizowane i planowane konkursy w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027. 


Spotkanie odbędzie się 24 sierpnia br. w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest zgłaszanie się do 22 sierpnia br. do godz. 9.00 za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.


Szczegółowe informacje dotyczące spotkania, w tym program, znajdują się na oficjalnej stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.