rozmiar czcionki: A | A | A

Seminarium informacyjne dla polskich Wnioskodawców Programu Interreg Europa Środkowa 2021-2027

12.11.2021 11:15

Zapraszamy do udziału w seminarium informacyjnym dla polskich Wnioskodawców pierwszego naboru projektów Interreg Europa Środkowa 2021-2027 organizowanym przez Krajowy Punkt Kontaktowy, które odbędzie się online w dn. 23 listopada 2021 r.

Program Interreg Europa Środkowa 2021-2027 umożliwia realizację projektów współpracy transnarodowej w zakresie wspólnych możliwości rozwojowych Europy Środkowej z partnerami ze wschodniej części Niemiec, Czech, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Austrii, Węgier, północnych Włoch. Projekty mogą dotyczyć opracowywania i wdrażania strategii, planów działania, narzędzi, szkoleń, działań pilotażowych w celu wspierania miast i regionów Europy Środkowej w poszukiwaniu rozwiązań dla mieszkańców oraz budowania odporności regionów wobec wspólnych wyzwań. W ramach Programu będzie można uzyskać wysoką stawkę dofinansowania ze środków UE tj. refundację do 80% kosztów kwalifikowalnych projektu.

Szczegółowe informacje o seminarium informacyjnym dla polskich Wnioskodawców pierwszego naboru projektów Interreg Europa Środkowa 2021-2027, w tym formularz rejestracyjny, dostępne są na na stronie www.ewt.gov.pl w tym miejscu.


Prezentacje Krajowego Punktu Kontaktowego i Wspólnego Sekretariatu z seminarium informacyjnego dla polskich Wnioskodawców pierwszego naboru projektów Interreg Europa Środkowa 2021-2027 dostępne są na stronie www.ewt.gov.pl w tym miejscu.

Zachęcamy do udziału w seminarium wszystkie instytucje i organizacje w regionie zainteresowane współpracą międzynarodową.