rozmiar czcionki: A | A | A

Project Idea Café i konferencja, 13-15 października 2009 r., Dania

21.09.2009 14:02

Jeśli mają Państwo pomysł na projekt i szukają partnerów do projektów międzynarodowych zachęcamy do wzięcia udziału w Project Idea Café, które odbędzie się 14 października br. w miejscowości Ringsted w Danii.

Project Idea Café jest częścią corocznej konferencji BSSSC „Ponadregionalna współpraca krajów i regionów Morza Bałtyckiego“ trwającej od 13-15 października. W trakcie konferencji będą poruszane tematy związane ze strategią Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego oraz wyzwaniami dotyczącymi zmian klimatu.

Podczas Project Idea Café istnieje możliwość zaprezentowania swoich pomysłów projektowych, poszukiwanie partnerów do projektów oraz zaczerpnięcie informacji o możliwościach pozyskania funduszy w programach skierowanych dla partnerów z regionu Morza Bałtyckiego.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na  stronie www.regionsjaelland.dk/BSSSC

Udział w konferencji jest płatny.

Więcej informacji na temat Project Idea Café można znaleźć na stronie www.regionsjaelland.dk/BSSSC/ProjectIdeaCafe lub kontaktując się z pracownikiem Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu BSR, p. Valiucko (dv@eu.baltic.net, tel: +49 381 45484 5277).