rozmiar czcionki: A | A | A

Programy Interreg podczas EWRC 2023

25.08.2023 13:10

Zachęcamy do udziału w sesjach Programów Interreg podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast 2023.

Europejski Tydzień Regionów i Miast odbędzie się w dn. od 9 do 12 października 2023 r. w Brukseli. Hasłem przewodnim wydarzenia jest Lepiej prosperujący region, silniejsza Europa.

W Europejskim Tygodniu Regionów i Miast 2023 uczestniczą programy współpracy transnarodowej i międzyregionalnej wdrażane na Dolnym Śląsku:

- Program Interreg Europa Środkowa

Więcej informacji o sesji Programu Interreg Europa Środkowa w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast 2023 znajdą Państwo na stronie Programu. Rejestracja na sesję Programu dostępna jest w tym miejscu.

- Program Interreg Region Morza Bałtyckiego


Więcej informacji o sesji Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast 2023 znajdą Państwo na stronie Programu. Rejestracja na sesję Programu dostępna jest w tym miejscu.

- Program Interreg Europa


Więcej informacji o sesjach Programu Interreg Europa w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast 2023 znajdą Państwo na stronie Programu. Rejestracja na sesje Programu dostępna jest w tym miejscu, w tym miejscu i w tym miejscu. Dodatkowo można odwiedzić stoisko Programu Interreg Europa (więcej).

Europejski Tydzień Regionów i Miast to największe coroczne wydarzenie w Brukseli dotyczące polityki regionalnej. Jest platformą sieciującą regiony i miasta z całej Europy. Organizowany jest w celu rozpowszechniania dobrych praktyk regionów i miast w zakresie wpływu polityki spójności Unii Europejskiej na codzienne życie obywateli. Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie EWRC 2023.


oprac. Aleksandra Derejczyk, aleksandra.derejczyk@dolnyslask.pl