rozmiar czcionki: A | A | A

Praga 20 stycznia 2010 r. seminarium INTERREG IVC

17.12.2009 08:40

Seminarium dla partnerów wiodących, które odbędzie się 20 stycznia 2010 r. w Pradze skierowane jest do wszystkich instytucji zainteresowanych uczestnictwem w III naborze projektów w roli partnera wiodącego lub partnera projektu. Nabór do Programu trwa od 9 grudnia 2009 r. do 5 marca 2010 r. i jest ograniczony wyłącznie do projektów kapitalizacyjnych, które mają ułatwiać wykorzystanie dobrych praktyk w programach krajowych i regionalnych.

W trakcie interaktywnych warsztatów uczestnicy będą mogli nauczyć się, jak poprawnie wypełniać najważniejsze części formularza aplikacyjnego. W dniu 21 stycznia 2010 r. będą miały miejsce konsultacje indywidualne dla wszystkich zainteresowanych, którzy wcześniej się zarejestrują. Konsultacje prowadzone będą przez przedstawicieli Wspólnego Sekretariatu Technicznego i Punktów Informacyjnych Programu.

Więcej informacji na temat III naboru i seminarium oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie www.interreg4c.eu, w zakładce „Application”, a także w załączonych poniżej plikach.

Zawiadomienien o seminarium (eng)

Formularz rejestracyjny (eng)

UWAGA!

Termin rejestracji został przedłużony do 8 stycznia 2010 roku.