rozmiar czcionki: A | A | A

Ostatnie wolne miejsca w Dolnośląskiej Akademii Kadr!

10.06.2010 15:01

Wydział Europejskiej Współpracy Terytorialnej informuje, że zostały ostatnie wolne miejsca w II cyklu szkoleniowym w ramach projektu Dolnośląska Akademia Kadr.

Jeżeli chcesz podnieść wiedzę i kompetencje, a tym samym wzmocnić potencjał regionu - nie zwlekaj i zgłoś swoją kandydaturę!

 

Projekt skierowany jest do pracowników jednostek samorządu terytorialnego z województwa dolnośląskiego (urzędów gmin wiejskich i miejsko-wiejskich), zaangażowanych w działania na rzecz rozwoju regionalnego i obsługę instrumentów wspierających rozwój regionalny oraz wdrażanie i obsługę funduszy zewnętrznych (w tym pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania, inwestycje, współpracę z zagranicą).


Roczny cykl szkoleniowy (od sierpnia 2010 r. do czerwca 2011 r.) obejmuje kurs języka angielskiego w wymiarze 140 godzin oraz 70 godzin szkoleń tematycznych z zakresu: pracy  z arkuszem kalkulacyjnym, zarządzania projektem unijnym, zarządzania czasem, Public Relations, autoprezentacji, protokołu dyplomatycznego oraz zamówień publicznych.

 

Organizator pokrywa w całości koszty udziału, w tym wyżywienia, noclegów, materiałów szkoleniowych, itp. Nie pokrywamy kosztów dojazdu do miejsca szkoleń.

 

Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz regulamin i wzór zgłoszenia znajdą Państwo na stronie internetowej Wydziału Europejskiej Współpracy Terytorialnej w zakładce Dolnośląska Akademia Kadr.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania chęci swojego udziału w Projekcie.