rozmiar czcionki: A | A | A

Konferencja regionalna Programu Interreg Czechy - Polska 2021 - 2027

04.10.2022 10:21

Województwo Dolnośląskie zaprasza do udziału w Konferencji regionalnej Programu Interreg Czechy – Polska 2021 - 2027.

21 października 2022 r. w godzinach od 10:00 do 14:30 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, przy ul. Wysockiego 29, w Wałbrzychu odbędzie się Konferencja regionalna Programu Interreg Czechy – Polska 2021 - 2027.


Wydarzenie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we współpracy ze Wspólnym Sekretariatem w Ołomuńcu skierowane jest do jednostek z Polski i Czech zainteresowanych realizacją partnerskich projektów na pograniczu.


Podczas Konferencji omówione zostaną główne założenia programu transgranicznej współpracy polsko-czeskiej na lata 2021-2027. Zaprezentowany zostanie również Fundusz Mikroprojektów. W ramach dyskusji panelowej podzielimy się z Państwem doświadczeniami wynikającymi z realizacji projektów partnerskich.


Spotkanie stanowić będzie również doskonałą okazje do nawiązania nowych kontaktów partnerskich oraz poszukiwania inspiracji do przygotowania wspólnych transgranicznych projektów.


Organizatorzy zapewniają tłumaczenie dla uczestników z Polski i Czech oraz wsparcie ekspertów merytorycznych.  


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


ZAPROSZENIE i PROGRAM PDF


POZVANI A PROGRAM PDF


Wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY należy przesłać do 14 października br.


Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.


Serdecznie zapraszamy do udziału.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa i środków budżetu województwa dolnośląskiego w ramach Pomocy Technicznej Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.