rozmiar czcionki: A | A | A

Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego

19.08.2021 07:47

Zapraszamy do udziału w 12. Rocznym Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego, które odbędzie się wirtualnie w terminie od dn. 27 września 2021 r. do dn. 1 października 2021 r.

Tegoroczna edycja forum koncentruje się na tematyce zielonej odbudowy tzn. wsparcia zielonej transformacji w Regionie Morza Bałtyckiego poprzez partnerstwo i aktywne zaangażowanie wszystkich zainteresowanych, w szczególności młodzieży i społeczności lokalnych.  

Głównym celem forum jest umożliwienie synergii pomiędzy interesariuszami z różnych poziomów i obszarów, aby osiągnąć więcej w obliczu aktualnych wyzwań, takich jak pandemia COVID-19, zielona transformacja oraz transformacja cyfrowa.


W ramach wydarzenia odbędzie się szereg sesji tematycznych i warsztatów w formule online. Pomimo wirtualnego charakteru Forum pozwoli ono na networking uczestników - dostępna będzie możliwość wirtualnych spotkań uczestników Forum i interesariuszy Strategii w ramach networking village.


Organizatorami forum są Ministerstwo Spraw Zagranicznych Litwy, Urząd Miasta Kowna, Urząd Miasta Kłajpedy oraz Związek Miast Bałtyckich.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu, w tym program Forum i formularz rejestracyjny, dostępne są na stronie Forum.

Więcej informacji o Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego znajdą Państwo w języku angielskim w tym miejscu oraz w języku polskim w tym miejscu.


STRONA WWW SUERMB

FILMY PROMOCYJNE SUERMB


Podsumowanie 12. Rocznego Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego