rozmiar czcionki: A | A | A

25 stycznia 2024 r. w Wałbrzychu odbyło się szkolenie dla Wnioskodawców Programu Czechy – Polska 2021-2027. CS. 1.2 OCHRONA ŚRODOWISKA

26.01.2024 11:01

Szkolenie obejmowało zagadnienia z zakresu ogłoszonego naboru dla Priorytetu 1, cel nr 1.2 Bardziej skoordynowane podejście do ochrony środowiska na pograniczu czesko-polskim.

Szkolenie przygotowane w formule warsztatowej skierowane było do dolnośląskich jednostek zorientowanych na współpracę z czeskim partnerem, które planują ubiegać się o dofinansowanie projektów w zakresie ochrony przyrody, dbałości o zasoby naturalne oraz ograniczenia zanieczyszczeń.


Program warsztatów obejmował:


      1. Wprowadzenie do Programu Interreg Czechy – Polska


      2. Charakterystykę i parametry naboru


      3. Wydatki kwalifikowanie i budżet projektu


      4. Załączniki. 


Szkolenie poprowadzili pracownicy Działu Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej UMWD: Pani Angelika Serwin - Kierownik Działu, Pani Marta Kaczur oraz Pan Sebastian Pacyna.Uczestnikom dziękujemy za udział w szkoleniu i mamy nadzieje, że przekazane informacje okażą się pomocne w aplikowaniu o dofinansowanie.


PREZENTACJE (zip)


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa i budżetu województwa dolnośląskiego w ramach Pomocy Technicznej Programu Interreg Czechy – Polska.