rozmiar czcionki: A | A | A

Zapytanie ofertowe dot. oszacowania kosztów usługi eksperta-prelegenta

11.04.2022 09:58

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztów wykonania usługi polegającej na wystąpieniu w roli eksperta-prelegenta podczas jednodniowego spotkania promującego polsko-czeską współpracę transgraniczną i kulturę czeską.

 

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o oszacowanie kosztów wykonania usługi polegającej na wystąpieniu w roli eksperta-prelegenta podczas jednodniowego spotkania promującego polsko-czeską współpracę transgraniczną i kulturę czeską podczas ,,Wydarzenia Rocznego Programu Interreg V-A Republika Czeska –  Polska”, które planowane jest do realizacji jesienią 2022 r.

 

Usługa będzie realizowana w ramach projektu „Wdrażanie Czechy 2022-2023” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, ze środków budżetu państwa oraz z budżetu województwa dolnośląskiego w ramach Pomocy Technicznej Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się w załączonym pliku.

 

Cena oferty powinna być kompletna i zawierać wszystkie koszty związane z ww. usługą.

 

Uprzejmie prosimy o przedstawienie Państwa kosztorysu w formie załączonej tabeli ,,Formularz oferty cenowej” oraz przesłanie drogą e-mailową na adres: marta.kaczur@dolnyslask.pl w nieprzekraczalnym terminie do dn. 19 kwietnia 2022 r.

 

Usługa jest planowana do realizacji poza ustawą Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2021 poz. 1129 z późn. zm.) na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 1.

 

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Osoba do kontaktu: Marta Kaczur tel.: 074 66 70 990

 Załączniki:

1. Zapytanie ofertowe

2. Formularz oferty cenowej