rozmiar czcionki: A | A | A

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022

10.08.2022 11:43

Zapraszamy do promocji rezultatów projektów Interreg zrealizowanych w regionie podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2022 organizowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Tegoroczna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się w okresie od dn. 7 października 2022 r. do dn. 9 października 2022 r. w formie hybrydowej (tj. stacjonarnie oraz online). Wydarzenie jest okazją do dzielenia się efektami projektów i wymiany doświadczeń, udziału w spotkaniach i webinariach oraz do odwiedzenia miejsc, także wirtualnie, które powstały dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej.

W celu promocji rezultatów zrealizowanych projektów podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2022, Beneficjenci mogą zaproponować wydarzenie stacjonarne lub online. Zgłoszenia atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2022 przyjmowane są do dn. 31 sierpnia 2022 r. Więcej informacji o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2022, w tym formularz zgłoszeniowy dla Beneficjentów, znajdą Państwo na stronie www.dniotwarte.eu.

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2022 prowadzone są również konkursy:

- „Pokaż swój projekt” - konkurs skierowany do Beneficjentów. Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo w tym miejscu.


- „Bliżej niż myślisz” - konkurs skierowany do społeczeństwa. Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo w tym miejscu (konkurs dla osób pełnoletnich) i w tym miejscu (konkurs dla osób niepełnoletnich).