rozmiar czcionki: A | A | A

RUSZYŁA 10 EDYCJA PROJEKTU: ZIELONA ŁAWECZKA.

Dodano: 26-02-2024

Jeśli mieszkasz w mieście powyżej 10 tysięcy mieszkańców i chcesz zdobyć grant na miniogród, to zbierz sąsiadów i złóż wniosek. Rejestracja w terminie 19-26 marca 2024 r.

[więcej]

KONSULTACJE SPOŁECZNE ZASAD WSPARCIA WDROŻENIA REFORMY PLANOWANIA I ZAGOSPODAROWANIA...

Dodano: 14-02-2024

Szanowni Państwo, Ministerstwo Rozwoju i Technologii rozpoczęło konsultacje społeczne dot. zasad udzielania wsparcia przedsięwzięć w zakresie wdrożenia reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego w gminie poprzez przygotowanie i uchwalenie planu ogólnego gminy, gminnego programu rewitalizacji oraz miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

[więcej]

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM FORUM ROZWOJU LOKALNEGO PT. „POROZMAWIAJMY O REWITALIZACJI”

Dodano: 20-12-2023

Szanowni Państwo, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Związek Miast Polskich serdecznie zapraszają na seminarium organizowane w ramach Forum Rozwoju Lokalnego „Porozmawiajmy o rewitalizacji”. Seminarium odbędzie się 9 stycznia 2024 r. w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie, przy ul. Wspólnej 2/4 w sali im. Grażyny Gęsickiej.

[więcej]

WEBINARY INFORMACYJNE ON-LINE DOTYCZĄCE SIECI PARTNERSKIEJ INICJATYWY MIAST 3

Dodano: 15-12-2023

Szanowni Państwo! Nawiązując do wiadomości dot. otwarcia naboru do III edycji Partnerskiej Inicjatywy Miast na lata 2024-2026 (PIM3), informujemy, że Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej organizuje webinary on-line, które mają za zadanie przybliżyć zainteresowanym zakres tematyczny poszczególnych sieci.

[więcej]

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU WARS

Dodano: 04-12-2023

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora SGH, prof. Piotra Wachowiaka, zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu, którego efektem będzie opracowanie Wskaźnika Aktywności Rozwojowej Samorządu (WARS). Partnerami badania są organizacje samorządowe: ZMP, UMP, ZPP, ZGW RP i UMP.

[więcej]

RUSZA III EDYCJA PARTNERSKIEJ INICJATYWY MIAST (PIM3)!

Dodano: 04-12-2023

Szanowni Państwo, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) uruchamia trzecią edycję projektu Partnerska Inicjatywa Miast (PIM3). Projekt ten już od wielu lat proponuje atrakcyjną formę wsparcia potrzeb rozwojowych miast oraz miejskich obszarów funkcjonalnych.

[więcej]

ZAPRASZAMY NA V KRAJOWE FORUM MIEJSKIE

Dodano: 27-11-2023

Zapraszamy na V Krajowe Forum Miejskie, które zorganizowane zostanie w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej w dniach 6-7.12. 2023 w Warszawie. KFM stanowi platformę do debaty interesariuszy na temat prowadzenia polityki miejskiej na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym. Forum umożliwia zderzenie różnych punktów widzenia - od perspektywy podmiotów administracji rządowej, samorządowej regionalnej i lokalnej, aż po głos ekspertów i przedstawicieli ruchów miejskich.

[więcej]