rozmiar czcionki: A | A | A

WIZYTA STUDYJNA PRZEDSTAWICIELI WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU

Dodano: 04-05-2022

W terminie 25-28 kwietnia gościliśmy na Dolnym Śląsku przedstawicieli gmin z terenu województwa zachodniopomorskiego. W trakcie tej kilkudniowej wizyty pracownicy samorządowi zapoznali się z efektami procesów rewitalizacji w miejscowościach:

[więcej]

WARSZTATY Z DOSTĘPNOŚCI ORAZ ZARZĄDZANIA I PARTYCYPACJI W PROCESACH REWITALIZACJI

Dodano: 22-04-2022

Szanowni Państwo, za nami pierwsze warsztaty dla przedstawicieli jst z terenu województwa z zakresu dostępności oraz zarządzania i partycypacji w procesach rewitalizacji, które odbyły się w dniach 19 oraz 21 kwietnia 2022 r. Głównym celem warsztatu dotyczącego dostępności w rewitalizacji było podniesienie wiedzy uczestników w szczególności w zakresie następujących tematów:

[więcej]

NEWSLETTER O REWITALIZACJI #15

Dodano: 06-04-2022

Szanowni Państwo, zapraszam na kolejny newsletter* tym razem dotyczący kwestii środowiskowych w procesach rewitalizacji. Planując działania rewitalizacyjne warto postrzegać zieleń jako potencjał obszaru rewitalizacji i zasób który należy chronić i rozwijać. Dlaczego? Bo zieleń w mieście i w danej dzielnicy nie tylko poprawia estetykę przestrzeni, ale służy nam jako miejsca rekreacji i wypoczynku, pełni funkcje zdrowotne, ochronne czy stanowi siedlisko wielu gatunków zwierząt. Niewątpliwie...

[więcej]

NEWSLETTER O REWITALIZACJI #14

Dodano: 25-02-2022

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam na kolejny newsletter o rewitalizacji* tym razem pełen inspiracji, z których można skorzystać prowadząc działania rewitalizacyjne i nie tylko!

[więcej]

NEWSLETTER O REWITALIZACJI #13

Dodano: 16-02-2022

Szanowni Państwo, zapraszam na newsletter o rewitalizacji*, który jeszcze podsumowuje ostatni rok, ale i zapowiada kolejne wydarzenia związane z polityka miejską, w tym rewitalizacją.

[więcej]

NEWSLETTER O REWITALIZACJI #12

Dodano: 02-02-2022

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam na nietypowy newsletter o rewitalizacji*, bo z podsumowaniem działań w ramach projektu pn. "Regiony Rewitalizacji" na koniec 2021 roku.

[więcej]

KONSULTACJE PROJEKTU KRAJOWEJ POLITYKI MIEJSKIEJ 2030

Dodano: 22-12-2021

Dnia 21.12.2021 r. miało miejsce IV Krajowe Forum Miejskie. Polityka miejska jako przestrzeń współpracy. Podczas Forum rozpoczęto dyskusję nad projektem Krajowej Polityki Miejskiej 2030 (KPM 2030). To najważniejszy dokument, przygotowany w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, który wyznacza cele zrównoważonego rozwoju miast.

[więcej]