rozmiar czcionki: A | A | A

Poszukiwanie polskich partnerów do projektu ECAS składanego do naboru programu INTERREG IVC

Dodano: 26-01-2010

ECAS (European Citizens Action Service) wraz z niemieckim regionem Saksonia-Anhalt, który będzie partnerem wiodącym projektu i włoskim regionem Lazio poszukują polskich partnerów do przygotowywanego projektu kapitalizacyjnego w programie INTERREG IVC, który zostanie złożony w III naborze projektów (trwa: 09.12.09-05.03.10).

[więcej]

Zamieszczanie propozycji projektów w bazie partnerstwa

Dodano: 25-01-2010

Informujemy, że istnieje możliwość zamieszczania propozycji projektów w bazie partnerstwa utworzonej w ramach projektu "P4G Partnerstwo na dobre".

[więcej]

Szkolenie z zakresu zarządzania finansowego projektów Programu Dla Europy Środkowej

Dodano: 22-01-2010

Wspólny Sekratariat Techniczny Programu Dla Europy Środkowej organizuje 23 lutego 2010 r. w Wiedniu szkolenie z zakresu zarządzania finansowego projektów.

[więcej]

Uwaga !!! 01.02.2010 r. graniczny termin składania wniosków w ramach POWT Polska - Saksonia...

Dodano: 19-01-2010

Przypominamy, iż zgodnie z procedurą w POWT Polska – Saksonia 2007-2013, polscy Partnerzy Wiodący mają możliwość składania wniosków projektowych do Wspólnego Sekretariatu Technicznego w Dreźnie za pośrednictwem Regionalnego Punktu Kontaktowego w Jeleniej Górze.

[więcej]

Dolnośląska Akademia Kadr – szkolenia dla pracowników JST

Dodano: 18-01-2010

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wydział Europejskiej Współpracy Terytorialnej zaprasza pracowników jednostek samorządu terytorialnego z terenu Dolnego Śląska (gminy wiejskie i miejsko-wiejskie) do udziału w II cyklu szkoleniowym w ramach projektu Dolnośląska Akademia Kadr.

[więcej]

Informacja o konkursie

Dodano: 15-01-2010

Informujemy, że Departament Współpracy Terytorialnej w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego organizuje konkurs na maskotkę Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa

[więcej]

INTERREG IVC, projekt PIMMS CAPITAL - poszukiwanie partnera

Dodano: 15-01-2010

Włoska prowincja Treviso (reprezentująca konsorcjum władz lokalnych i instytucji zarządzających EFRR kierowane przez Zarząd Transportu Publicznego we Frankfurcie - TraffiQ) poszukuje polskich partnerów do projektu PIMMS CAPITAL, który będzie złożony w ramach III naboru projektów kapitalizacyjnych programu INTERREG IVC.

[więcej]