rozmiar czcionki: A | A | A

BSR- konsultacje z ekspertem

Dodano: 23-02-2010

W związku z trwającym trzecim naborem wniosków projektowych w Programie Region Morza Bałtyckiego Ministerstwo Rozwoju Regionalnego proponuje indywidualne konsultacje pomysłów projektowych oraz wszelkich kwestii istotnych do poprawnego przygotowania wniosku projektowego w ramach Programu.

[więcej]

Warsztaty dla polskich wnioskodawców wiodących w Programie dla Europy Środkowej

Dodano: 22-02-2010

Krajowy Punkt Kontaktowy Programu dla Europy Środkowej organizuje 9 marca br. warsztaty dla polskich wnioskodawców wiodących, pragnących złożyć propozycje projektowe w trakcie trzeciego naboru projektów - planowanego od 15 marca do 7 maja br.

[więcej]

Znany dokładny termin III naboru projektów do Programu dla Europy Środkowej

Dodano: 22-02-2010

III - standardowy nabór projektów w Programie dla Europy Środkowej będzie trwał od 15 marca do 7 maja br.

[więcej]

Rozpoczęcie projektu ENERCITEE!

Dodano: 17-02-2010

Wydział Europejskiej Współpracy Terytorialnej Urzedu Marszałkowskiego rozpoczyna realizację projektu EnercitEE w ramach programu współpracy międzyregionalnej INTERREG IVC (priorytet 2: Środowisko i zapobieganie zagrożeniom). Wdrażanie projektu przewidziane jest na lata 2010-2013, a jego głównym celem jest wymiana doświadczeń w celu zidentyfikowania, analizy i transferu najlepszych praktyk, tak aby zwiększyć wydajność energetyczną w samorządach i środowiskach lokalnych.

[więcej]

DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KADR – Szkolenia dla pracowników JST

Dodano: 17-02-2010

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego realizuje projekt „Dolnośląska Akademia Kadr” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

[więcej]

Dolnośląska Akademia Kadr – rekrutacja na II cykl szkoleniowy rozpoczęta!

Dodano: 16-02-2010

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – realizator projektu pt. „Dolnośląska Akademia Kadr” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego informuje, że 28 stycznia 2010 r. otwiera nabór Uczestników do udziału w II cyklu szkoleniowym. Nabór potrwa do 19 lutego 2010 r. lub do momentu złożenia max. 200 zgłoszeń.

[więcej]

Spotkanie New Bridges – 25 lutego 2010 r., Jelenia Góra

Dodano: 11-02-2010

W dniu 25 lutego br. (czwartek) w Jeleniej Górze odbędzie się spotkanie w ramach projektu „New Bridges”. Celem projektu jest poprawa zarządzania między obszarami miejskimi i wiejskimi w regionie przez wprowadzenie koncepcji jakości życia do regionalnej praktyki planistycznej.

[więcej]