rozmiar czcionki: A | A | A

Informator o dostępnych formach opieki zdrowotnej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi 2024

Szanowni Państwo,

przekazujemy Państwu uaktualnione i uzupełnione wydanie „Informatora o dostępnych formach opieki zdrowotnej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi”, który ma na celu ułatwienie znalezienia Instytucji, które mogą udzielić wsparcia i pomocy w sytuacji wystąpienia kryzysu, w czasie trwania leczenia a następnie podczas rekonwalescencji osobom potrzebującym i ich bliskim. - pobierz

W związku z tym, że informacje o instytucjach ulegają zmianom, zachęcam Państwa do ich przekazywania na adres: emilia.borkowska@dolnyslask.pl.

Informator o dostępnych formach opieki zdrowotnej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi 2023

Szanowni Państwo,

przekazujemy Państwu kolejne uaktualnione i uzupełnione wydanie „Informatora o dostępnych formach opieki zdrowotnej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi”, który ma na celu ułatwienie znalezienia Instytucji, które mogą udzielić wsparcia i pomocy w sytuacji wystąpienia kryzysu, w czasie trwania leczenia a następnie podczas rekonwalescencji osobom potrzebującym i ich bliskim. - pobierz

W związku z tym, że informacje o instytucjach ulegają zmianom, zachęcam Państwa do ich przekazywania na adres: Emilia.Borkowska@dolnyslask.pl.


Konsultacje społeczne Regionalnego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2021-2027

Szanowni Państwo,

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Regionalnego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2021-2027.

Załączniki do pobrania znajdują się poniżej. 

1.    Regionalny Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2021-2027 - pobierz
2.    Ogłoszenie o konsultacjach - pobierz
3.    Formularz zgłaszania uwag - pobierz

Lista Ośrodków Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży

Szanowni Państwo, 

w załączeniu udostępniamy listę Ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży z terenu województwa dolnośląskiego, które udzielają pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży.

Szczegóły w załączeniu - pobierz


01/16/19

UNIJNY PROJEKT UPRIGHT

Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiono informacje na temat projektu: UPRIGHT


Uniwersalna profilaktyka zapobiegawczej odporności Globalnie wdrażana w szkołach w celu poprawy i promocji zdrowia psychicznego dla nastolatków.

 

Załącznik

 - pobierz