rozmiar czcionki: A | A | A

Badania zakresu występowania na terenie naszego województwa problemów związanych z używaniem...

Dodano: 29-08-2014

Pełnomocników wójtów, burmistrzów, prezydentów ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień z terenu województwa zapraszamy do włączenia się w badania osób zawodem lub funkcją związanych z przeciwdziałaniem uzależnieniom oraz przemocą w rodzinie.

[więcej]

Szkolenia w ramach projektu Wiem-Pomagam! dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa...

Dodano: 27-08-2014

Zapraszamy do wzięcia udziału w 2 – dniowych szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie „Lecznica Dusz” w ramach projektu szkoleniowego dla członków Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz członków wszelkich organizacji skupiających się na działaniach z zakresu profilaktyki - „Wiem- pomagam!"

[więcej]

Bank programów profilaktycznych

Dodano: 26-08-2014

Zachęcamy do zapoznania się z systemem ocen i rekomendacji programów profilaktyki i promocji zdrowia.

[więcej]

Zbliża się termin egzaminu na Certyfikowanego Specjalistę w zakresie profilaktyki i rozwiązywania...

Dodano: 26-08-2014

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych informuje, iż 17-18 listopada 2014 r. odbędzie się egzamin na Certyfikowanego Specjalistę w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w społecznościach lokalnych.

[więcej]

„Powstrzymaj pijanego kierowcę”. Materiały kampanii do pobrania.

Dodano: 26-08-2014

Przypominamy o możliwości pobierania ciekawych materiałów ogólnopolskiej kampanii informacyjno - edukacyjnej „Powstrzymaj pijanego kierowcę”.

[więcej]

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii przedstawia materiały kampanii "Przyjmuje leki czy...

Dodano: 26-08-2014

Zachęcamy do korzystania z poradników umieszczonych na stronie KBdsPN w ramach kampanii "Przyjmuje leki czy bierze? Leki bez recepty - do leczenia, nie do brania" skierowanej do osób z grup docelowych.

[więcej]

Włącz się w realizację międzynarodowego projektu badawczego I - TREND dotyczącego nowych substancji...

Dodano: 08-07-2014

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej realizuje międzynarodowy projekt badawczy I - TREND dotyczący nowych substancji psychoaktywnych, czyli „dopalaczy” ze środków Komisji Europejskiej. 14 lipca ruszają badania on-line wśród użytkowników „dopalaczy” mające na celu pozyskanie wiedzy na temat ich postrzegania i używania.

[więcej]