rozmiar czcionki: A | A | A

Akcja profilaktyczna Krajowego Centrum ds. AIDS - Mój Walenty jest the best, idzie ze mna zrobić...

Dodano: 12-02-2015

Mój Walenty jest the best, idzie ze mną zrobić test - Z okazji zbliżających się WALENTYNEK, obchodzonych 14 lutego, Krajowe Centrum ds. AIDS zachęca przede wszystkim młode, ale pełnoletnie osoby do wykonania testu w kierunku HIV.

[więcej]

Kampania medialna Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu!

Dodano: 10-02-2015

Główny Inspektorat rozpoczął ogólnopolską kampanię społeczną realizowaną w ramach "Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych". Kampania potrwa do końca 2016 roku, w trakcie jej trwania pojawią się spoty telewizyjne i radiowe, broszury, ulotki edukacyjne i plakaty, billboardy oraz spoty na nośnikach LCD w tramwajach i autobusach. Celem kampanii Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu! jest zwiększenie wiedzy na temat...

[więcej]

Wyloguj się do ŻYCIA, a robi się to TAK

Dodano: 10-02-2015

INTERNET - JAK NAJBARDZIEJ! .... ALE TYLKO WÓWCZAS, KIEDY KORZYSTANIE Z NIEGO NIE PROWADZI DO UZALEŻNIENIA.

[więcej]

Rekomendacje PARPA 2015.

Dodano: 19-11-2014

Szanowni Państwo, Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na swojej stronie internetowej opublikowała nowe "Rekomendacje na 2015 rok".

[więcej]

Bez Nienawiści. Kampania młodych na rzecz praw człowieka w Internecie.

Dodano: 29-09-2014

Młodzi Przeciw Mowie Nienawiści w Internecie to projekt, którego celem jest walka z rasizmem i dyskryminacją w formie mowy nienawiści obecnej w sieci, poprzez rozwijanie u młodych ludzi i organizacji młodzieżowych kompetencji niezbędnych do rozpoznawania mowy nienawiści i reagowania na łamanie praw człowieka.

[więcej]

Dokumenty regulujące współpracę GKRPA z biegłymi sądowymi.

Dodano: 08-09-2014

W nawiązaniu do V dolnośląskiej konferencji "Perspektywy lecznictwa odwykowego", która miała miejsce w dniach 18-19 sierpnia w hotelu Jan koło Jeleniej Góry, zamieszczamy obiecane dokumenty opisujące współpracę GKRPA z biegłymi w przedmiocie uzaleznienia od alkoholu, autorstwa Pana Jacka Kasprzaka - psychologa klinicznego, biegłego sądowego.

[więcej]

Bezpłatne szkolenie PARPA dla członków GKRPA – 50 miejsc.

Dodano: 02-09-2014

Informujemy, że Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza członków gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich na szkolenie, które odbędzie się w dn. 23-24 października 2014r. w Warszawie.

[więcej]