rozmiar czcionki: A | A | A

Kampania "Serce kobiety"

Dodano: 30-09-2021

29 września - w Światowym Dniu Serca - ruszyła kampania społeczna pn. Serce Kobiety. Kampania jest inicjatywą kardiologów z Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka – „marszałkowskiej” jednostki. Kampania finansowana jest przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Działania realizowane są we współpracy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego oraz z Dolnośląskim Związkiem Lekarzy Rodzinnych Pracodawców. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości kobiet w okresie...

[więcej]

Dolnośląskie Centrum Diagnostyki i Terapii FAS

Dodano: 16-09-2021

Na mocy Uchwały nr 4051/VI/2021 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 21 lipca 2021r. utworzono Dolnośląskie Centrum Diagnostyki i Terapii FAS działające przy Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu.

[więcej]

Zaproszenie do udziału w programie szkoleniowym

Dodano: 10-09-2021

W imieniu Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Fundacji Pozytywnej Profilaktyki zachęcamy do udziału w programie szkoleniowym Przeciw uzależnieniom – skuteczny samorząd 2021.

[więcej]

„Miejskie i wojewódzkie komisje dialogu społecznego ds. polityki narkotykowej” - podręcznik.

Dodano: 05-08-2021

W imieniu Fundacji Polska Sieć Polityki Narkotykowej serdecznie zapraszamy do lektury podręcznika „Miejskie i wojewódzkie komisje dialogu społecznego ds. polityki narkotykowej”, którego celem jest przybliżenie korzyści płynących z funkcjonowania KDS (Komisji Dialogu Społecznego) oraz dostarczenie praktycznych informacji na temat ich tworzenia i działania.   Podręcznik jest przede wszystkim przeznaczony dla urzędników i urzędniczek miejskich – zarówno działających w obszarze...

[więcej]

Studia podyplomowe - Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych w społecznościach...

Dodano: 28-05-2021

Uczelnia Jańskiego zaprasza wszystkie osoby zaangażowane w sprawy profilaktyki alkoholowej do zapisów na 2-semestralne podyplomowe studia w formue online. Program studiów objęty patronatem PARPA.

[więcej]

Szkolenie Fundacji Instytutu Nowej Kultury

Dodano: 10-05-2021

Zapraszamy do udziału w webinariach dotyczących tematyki alkoholowej

[więcej]

Wzór kwestionariusza sprawozdawczego z realizacji KPPN w 2020 r. dla urzędów gmin

Dodano: 05-03-2021

Szanowni Państwo, na stronach Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii pojawił się już dokument do pobrania - kwestionariusz sprawozdawczy z realizacji KPPN  w roku 2020. Podajemy link: Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii CINN Wypełniony kwestionariusz prosimy przesłać na adres:  Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego ul. Walońska 3-5 50-413 Wrocław Wydział Zdrowia - Dział Zdrowia Publicznego do dnia 22 marca 2021r.

[więcej]