rozmiar czcionki: A | A | A

Wizyta delegacji szwedzkich lekarzy na Dolnym Śląsku

Dodano: 08-10-2008

W dniach od 7 do 11 października 2008 roku przebywa na Dolnym Śląsku delegacja szwedzkich lekarzy z partnerskiego regionu Västmanland oraz z Uppsali. 8 października lekarze wzięli udział w seminarium onkologicznym oraz psychiatrycznym, które odbyło się w sali Sejmiku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Seminarium otworzył Wicemarszałek Województwa Piotr Borys.

[więcej]

Projekt "P4G - Partnerstwo na dobre" rozpoczęty

Dodano: 03-10-2008

W dniu 1 października 2008 roku w hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu odbyła się konferencja inaugurująca projekt „P4G – Partnerstwo na dobre” realizowany w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego (Priorytet 9 - Polityka regionalna i działania transgraniczne).

[więcej]

Konferencja inaugurująca projekt P4G - Partnerstwo na dobre

Dodano: 01-09-2008

Marszałek Województwa Dolnośląskiego zaprasza przedstawicieli dolnośląskich instytucji publicznych na konferencję inaugurującą realizację projektu „P4G - Partnerstwo na dobre", która będzie miała miejsce w hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu, w dniu 2 października 2008 r.

[więcej]

Zakończenie kursu językowego dla młodzieży z Rosji

Dodano: 15-07-2008

15 lipca odbyła się uroczystość zakończenie kursu językowego, w którym uczestniczyła młodzież z Rosji. Ponad dwudziestoosobowa grupa gości z Federacji Rosyjskiej przyjechała na Dolny Śląsk na zaproszenie marszałka Marka Łapińskiego.

[więcej]

Wizyta marszałka w rosyjskim Obwodzie Leningradzkim

Dodano: 08-07-2008

Od 9 do 11 lipca marszałek Marek Łapiński przebywał w Sankt-Petersburgu. Celem delegacji było podsumowanie pięcioletniej współpracy między Dolnym Śląskiem a Obwodem Leningradzkim oraz wytyczenie kierunków dalszych wspólnych działań.

[więcej]

Dni Kraju Basków na Dolnym Śląsku

Dodano: 16-06-2008

Od 13 do 15 czerwca trwały obchody Dni Kraju Basków na Dolnym Śląsku – cykl prezentacji artystycznych i kulinarnych. Patronat nad przedsięwzięciem objął marszałek Marek Łapiński.

[więcej]

Delegacja z West Midlands na Dolnym Śląsku

Dodano: 22-04-2008

21 kwietnia w urzędzie marszałkowskim gościła delegacja z West Midlands w Wielkiej Brytanii – regionu partnerskiego Dolnego Śląska.

[więcej]