rozmiar czcionki: A | A | A

Seminarium w Brukseli nt. europejskiej strategii restrukturyzacji terenów poprzemysłowych

Dodano: 25-11-2009

W dniu 5 listopada 2009 r. odbyło się w Komitecie Regionów w Brukseli seminarium na temat: „Europejskie strategie restrukturyzacji terenów poprzemysłowych – wyzwania i szanse dla władz regionalnych i lokalnych” zorganizowane przez Regionalne Biuro Województwa Dolnośląskiego w Brukseli we współpracy z Biurem Łącznikowym Saksonii oraz miastami Wałbrzychem i Freibergiem. W seminarium wzięło udział ponad 100 osób,

[więcej]

Wizyta ambasadora Australii na Dolnym Śląsku

Dodano: 23-11-2009

23 listopada Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Jerzy Łużniak spotkał się z Panią Ambasador Australii w Polsce, J.E. Ruth Pearce.

[więcej]

List od władz Obwodu Kirowogradzkiego

Dodano: 20-11-2009

Przewodniczący Kirowogradzkiej Obwodowej Administracji Państwowej Wołodymyr Mowczan przesłał Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego Markowi Łapińskiemu podziękowania za organizację wizyty delegacji Obwodu Kirowogradzkiego na Dolnym Śląsku w dniach 24-29 października.

[więcej]

List od władz Obwodu Donieckiego

Dodano: 20-11-2009

Przewodniczący Donieckiej Obwodowej Administracji Państwowej Wołodymyr Logwynenko przesłał Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego Markowi Łapińskiemu podziękowania za organizację wizyty delegacji Obwodu Donieckiego na Dolnym Śląsku w dniach 24-29 października.

[więcej]

List od władz Obwodu Diepropietrowskiego na Ukrainie

Dodano: 16-11-2009

Przewodniczący Dniepropietrowskiej Obwodowej Administracji Państwowej składa mieszkańcom Dolnego Śląska najlepsze życzenia z okazji Święta Niepodległości.

[więcej]

List od Ambasadora Gruzji w RP

Dodano: 16-11-2009

Ambasador Gruzji w RP Konstantin Kavtaradze przesłał Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego serdeczne pozdrowienia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

[więcej]

Dolnośląskie Forum Polityczne i Gospodarcze oraz Msza Pojednania w Krzyżowej

Dodano: 13-11-2009

W dniach 12-14 listopada w Krzyżowej odbyło się Dolnośląskie Forum Polityczne i Gospodarcze, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Marka Łapińskiego. Poprzedziła je uroczysta msza święta upamiętniająca Mszę Pojednania z 1989 roku.

[więcej]