rozmiar czcionki: A | A | A

Wizyta studyjna w Kraju Związkowym Styrii

Dodano: 26-02-2010

W dniach 22-24 lutego przedstawiciele Województwa Dolnośląskiego zapoznawali się z technologiami informatycznymi w zakresie bezpapierowego obiegu dokumentów, wdrożonymi w landzie Styrii - austriackim regionie partnerskim Dolnego Śląska.

[więcej]

Spotkanie z przedstawicielami fińskiego regionu Środkowej Ostrobotni

Dodano: 18-02-2010

15 lutego Grzegorz Roman, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, spotkał się z Gubernatorem Środkowej Ostrobotni Alttim Seikkulą oraz Kauppim Virkkalą, przedstawicielem Rady Regionalnej. Rozmawiano o możliwościach nawiązania współpracy międzyregionalnej.

[więcej]

Wizyta zastępcy Hetmana Kraju Kralowohradeckiego na Dolnym Śląsku

Dodano: 17-02-2010

16 lutego wizytę w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego złożył zastępca Hetmana Kraju Kralowohradeckiego Helmut Dohnalek. Spotkał się z wicemarszałkiem Jerzym Łużniakiem oraz członkiem zarządu Zbigniewem Szczygłem.

[więcej]

Wizyta przedstawicieli Landtagu Dolnej Saksonii

Dodano: 17-02-2010

W dniach 1-4 lutego na zaproszenie Przewodniczącego Sejmiku, Jerzego Pokoja, na Dolnym Śląsku gościła delegacja członków prezydium Landtagu Dolnej Saksonii.

[więcej]

Inauguracja Roku Nauczyciela w Obwodzie Leningradzkim

Dodano: 05-02-2010

29 stycznia w partnerskim Obwodzie Leningradzkim odbyła się uroczystość inauguracji Roku Nauczyciela, połączona z Forum Pedagogicznym. Organizatorem uroczystości była Leningradzka Obwodowa Administracja Państwowa oraz Departament Kształcenia Ogólnego i Zawodowego.

[więcej]

Siczesławscy Muzycy zagrali dla Dolnoślązaków

Dodano: 27-01-2010

W dniach 22-44 stycznia 2010 roku we współpracy ze Związkiem Ukraińców we Wrocławiu gościliśmy na Dolnym Śląsku zespół ludowy „Siczesławscy Muzycy” z partnerskiego Obwodu Dniepropietrowskiego.

[więcej]

Marszałek gościł Ambasadora Irlandii

Dodano: 18-01-2010

18 stycznia 2010 roku Marszałek Województwa Dolnośląskiego Marek Łapiński spotkał się w UMWD z Declanem O’Donovanem, Ambasadorem Irlandii w Polsce.

[więcej]