rozmiar czcionki: A | A | A

Pierwsze posiedzenie Komisji Współpracy Zagranicznej w Brukseli (kopiuj 2)

Dodano: 06-10-2022

Członkowie Komisji Współpracy Zagranicznej Sejmiku Województwa Dolnośląskiego odwiedzili Regionalne Biuro Województwa Dolnośląskiego w Brukseli. Oprócz udziału w posiedzeniu komisji radni spotkali się z przedstawicielem Stowarzyszenia Agencji Demokracji Lokalnych oraz z Ambasadorem RP w Królestwie Belgii.

[więcej]

Dolnośląscy przedsiębiorcy na targach w Tokio

Dodano: 19-09-2022

Niemal dwa tysiące stoisk największych na świecie wydawców gier mobilnych i wideo, producentów konsol i platform, premiery nowych produktów, ale też pokazy nowych technologii – to wszystko można zobaczyć podczas największych targów gier na świecie Tokio Game Show.

[więcej]

Regionalne Biuro Województwa Dolnośląskiego w Dreźnie dostępne dla publiczności podczas Dnia...

Dodano: 06-09-2022

Regionalne Biuro Województwa Dolnośląskiego w Dreźnie wzięło udział w Dniu Otwartym w Dzielnicy Rządowej Saksonii.

[więcej]

Dolnośląska delegacja z misją gospodarczą w Nadrenii Północnej-Westfalii

Dodano: 29-08-2022

Delegacja z Dolnego Śląska składająca się z przedstawicieli samorządu województwa, na czele z wicemarszałkiem Grzegorzem Macko, oraz przedsiębiorców z regionu wzięła udział w misji gospodarczej w niemieckiej Kolonii. W jej ramach odbyło się wiele ważnych spotkań, a dolnośląskie firmy zaprezentowały się na targach GamesCom.

[więcej]

Dolnośląscy przedsiębiorcy na Międzynarodowych Targach Medycznych FIME

Dodano: 01-08-2022

W dniach 27-29 lipca 2022 roku, w Miami w Stanach Zjednoczonych, odbyły się - jedne z największych na świecie - branżowe Międzynarodowe Targi Medyczne FIME 2022. W misji gospodarczej zorganizowanej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego, w ramach unijnego projektu Dolnośląskiej Dyplomacji Gospodarczej „Going Global”, wzięli udział przedsiębiorcy z Dolnego Śląska działający w sektorze ochrony zdrowia, przedstawiciele samorządu województwa oraz przedstawiciele mediów.

[więcej]

Konkurs dla innowacyjnych firm

Dodano: 14-07-2022

Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Dubaju informuje o organizowanym przez park technologiczny z Sharjah (Szardża) konkursie skierowanym do innowacyjnych firm z całego świata.

[więcej]

Dolnośląscy przedsiębiorcy zdobywali nowe doświadczenia w Gruzji

Dodano: 14-07-2022

Zakończyła się kolejna misja gospodarcza przedstawicieli naszego regionu w ramach projektu Going Global – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza. Delegacja Dolnego Śląska, na czele z wicemarszałkiem Marcinem Krzyżanowskim, uczestniczyła w spotkaniach z przedstawicielami Rady Najwyższej Adżarii i rządu Adżarii, a dolnośląscy winiarze mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę w zakresie winiarstwa.

[więcej]