rozmiar czcionki: A | A | A

Ankieta dla przedsiębiorców - „Nowoczesne Technologie Energetyczne”

03.02.2021 08:11

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w ankiecie, której wyniki zostaną wzięte pod uwagę przy przygotowaniu programu polsko – niemieckiego Forum Gospodarczego „Nowoczesne Technologie Energetyczne”.

Szanowni Państwo,

sektor energetyczny przechodzi obecnie gruntową transformację. Wszyscy jesteśmy świadkami stopniowego odejścia od tradycyjnych źródeł wytwarzania energii na rzecz energii odnawialnej, co wpływa na istotne zmiany strukturalne na Dolnym Śląsku i w Brandenburgii. Nowoczesne technologie energetyczne stają się coraz bardziej opłacalne i konkurencyjne,  co niesie za sobą dynamiczny rozwój tej branży.

Aby umożliwić Państwu dyskusję na temat wspólnych wyzwań i szans w branży energetycznej Dolny Śląsk i Brandenburgia planują organizację wspólnego Forum Gospodarczego w czerwcu 2021 roku we Wrocławiu, którego tematem przewodnim będą „Nowoczesne Technologie Energetyczne”, wraz z giełdą kooperacyjną B2B.

Ważne,  aby tematyka wydarzenia ściśle odpowiadała preferencjom dolnośląskich przedsiębiorców i ich profilowi działalności.  Państwa zdanie jest dla nas kluczowe, dlatego zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam na poznanie preferencji przedsiębiorców z branży energetycznej.


Prosimy o zapoznanie się z ankietą i odpowiedź na kilka krótkich pytań do końca lutego 2021 roku.

Link do ankiety :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSds9NFH1DLOt3j6k---8XxTcf2dTSbUvFzeQ8rMUMJFj9JvJA/viewform?usp=sf_link


Organizatorami wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Energii Brandenburgii, Agencja Wspierania Gospodarki Brandenburgii.