rozmiar czcionki: A | A | A

Znamy laureatów Nagrody Kulturalnej Śląska

Dodano: 04-05-2021

Sylwester Chęciński, Roshwita Schieb Festiwal Góry Literatury oraz Polsko-Niemiecka Młodzieżowa Orkiestra Jazzowa to tegoroczni laureaci Nagrody Kulturalnej Śląska.

[więcej]

O edukacji z Obwodem Leningradzkim

Dodano: 28-04-2021

Wymiana doświadczeń nt. kształcenia zawodowego i edukacji młodzieży z niepełnosprawnościami były tematem spotkania online z partnerami z Obwodu Leningradzkiego w Rosji.

[więcej]

Spotkanie online nt. współpracy Dolnego Śląska i prowincji Anhui

Dodano: 26-04-2021

O bieżącej współpracy i planowanych działaniach rozmawiali dziś w trybie zdalnym przedstawiciele urzędu marszałkowskiego i administracji prowincji Anhui w Chinach.

[więcej]

Rusza nabór dla przedsiębiorców – kampania promocyjna w Sztokholmie

Dodano: 26-04-2021

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych prezentowaniem swojej firmy w ramach kampanii promocyjnej organizowanej na rynku szwedzkim w ramach projektu Going Global – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza.

[więcej]

Rusza nabór dla przedsiębiorców – kampania promocyjna w Oslo

Dodano: 26-04-2021

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych prezentowaniem swojej firmy w ramach kampanii promocyjnej organizowanej na rynku norweskim w ramach projektu Going Global – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza.

[więcej]

Rusza nabór dla przedsiębiorców – kampania promocyjna w Bilbao

Dodano: 26-04-2021

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych prezentowaniem swojej firmy w ramach kampanii promocyjnej organizowanej na rynku hiszpańskim w ramach projektu Going Global – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza.

[więcej]

Rusza nabór dla przedsiębiorców – kampania promocyjna w Kopenhadze

Dodano: 26-04-2021

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych prezentowaniem swojej firmy w ramach kampanii promocyjnej organizowanej na rynku duńskim w ramach projektu Going Global – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza.

[więcej]