rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie z wiceministrem transportu Republiki Czeskiej

Dodano: 19-04-2021

Współpraca w zakresie transportu kolejowego była głównym tematem dzisiejszych rozmów marszałka Cezarego Przybylskiego z Janem Sechterem, czeskim wiceministrem ds. UE i stosunków międzynarodowych, kolei, transportu wodnego, lotnictwa cywilnego, przestrzeni kosmicznej, badań i rozwoju, ITS. Z uwagi na sytuację epidemiczną spotkanie odbyło się w trybie zdalnym.

[więcej]

Promocja w ramach kampanii na rynku norweskim

Dodano: 16-04-2021

26 kwietnia 2021 o godz. 9.00 zostanie uruchomiony specjalny formularz, za pomocą którego przedsiębiorcy z Dolnego Śląska będą mogli zgłosić chęć prezentowania swojego przedsiębiorstwa w ramach kampanii promocyjnej na rynku norweskim – w Oslo. Kampania jest realizowana w ramach projektu „Going Global – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza”.

[więcej]

Promocja w ramach kampanii na rynku szwedzkim

Dodano: 16-04-2021

26 kwietnia 2021 o godz. 9.00 zostanie udostępniony specjalny formularz, za pomocą którego przedsiębiorcy z Dolnego Śląska będą mogli zgłosić chęć prezentowania swojego przedsiębiorstwa w ramach kampanii promocyjnej na rynku szwedzkim – w Sztokholmie. Kampania jest realizowana w ramach projektu „Going Global – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza”.

[więcej]

Promocja w ramach kampanii na rynku hiszpańskim

Dodano: 16-04-2021

26 kwietnia 2021 o godz. 9.00 zostanie uruchomiony specjalny formularz, za pomocą którego przedsiębiorcy z Dolnego Śląska będą mogli zgłosić chęć prezentacji swojego przedsiębiorstwa w ramach kampanii promocyjnej na rynku hiszpańskim – w Bilbao. Kampania jest realizowana w ramach projektu „Going Global – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza”.

[więcej]

Promocja w ramach kampanii na rynku duńskim

Dodano: 16-04-2021

26 kwietnia 2021 o godz. 9.00 zostanie uruchomiony specjalny formularz, za pomocą którego przedsiębiorcy z Dolnego Śląska będą mogli zgłosić chęć prezentowania swojego przedsiębiorstwa w ramach kampanii promocyjnej na rynku duńskim – w Kopenhadze. Kampania jest realizowana w ramach projektu „Going Global – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza”.

[więcej]

Promocja w mobilnej aplikacji dotyczącej dolnośląskiej branży turystycznej

Dodano: 16-04-2021

26 kwietnia 2021 o godz. 9.00 zostanie uruchomiony specjalny formularz za pomocą, którego przedsiębiorcy z Dolnego Śląska będą mogli zgłosić chęć promocji swojego przedsiębiorstwa w mobilnej aplikacji dotyczącej dolnośląskiej branży turystycznej.

[więcej]

Współpraca Dolnego Śląska i Kraju Ołomunieckiego

Dodano: 08-04-2021

O aktualnej sytuacji w regionach oraz projektach realizowanych w ramach współpracy partnerskiej rozmawiali Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego i Josef Suchanek, Hetman Kraju Ołomunieckiego.

[więcej]