rozmiar czcionki: A | A | A

Podziękowanie za inicjatywę powstania filmlu o historii Przeglądu Piosenki Aktorskiej

Dodano: 23-04-2012

Podziękowanie dla Wicemarszałka Radosława Mołonia od pana Konrada Imieli Dyrektora Naczelnego i Artystycznego Teatru Muzycznego Capitol za pomysł oraz sfinansowanie filmu "Pamiętajcie o ogrodach...stamtąd przyszliście", który przypomniał festiwalowej publiczności dolnośląskich laureatów Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki z Poprzednich lat.

[więcej]

Otwarcie boiska sportowego w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wałbrzychu

Dodano: 16-04-2012

Podziękowanie dla Wicemarszałka Radosława Mołonia za pomoc w realizacji inwestycji: Wybudowanie wielofunkcyjnegto boiska sportowego w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wałbrzychu oraz uzananie za dotychczasowe osiągnięcia w modernizacji bazy szkół i placówek na terenie województwa dolnośląskiego.

[więcej]

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Dodano: 27-03-2012

Podziękowanie od Jurka Owsiaka dla Wicemarszałka Radosława Mołonia za pomoc w organizacji XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 8 stycznia 2012r. pod hasłem "Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko!".

[więcej]

Konferencja "Działalność seniora w obszarach społecznej aktywności"

Dodano: 23-03-2012

Podziękowanie dla Wicemarszałka Radosława Mołonia za udział w Konferencji "Działalność seniora w obszarach społecznej aktywności".

[więcej]

Medal jubileuszowy Uniwersytetu Wrocławskiego

Dodano: 21-03-2012

Przyznanie Panu Wicemarszałkowi Radosławowi Mołoniowi medalu jubileuszowego Uniwersytetu Wrocławskiego za udzieloną pomoc i wsparcie przy organizacji obchodów Jubileuszu 200-lecia Państwowego Uniwersytetu we Wrocławiu.

[więcej]

I Memoriałowy Dolnośląski Turniej Tenisa Ziemnego dla Dzieci im. Jerzego Szmajdzińskiego Marszałka...

Dodano: 20-03-2012

Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe składa podziękowania dla Wicemarszałka Radosława Mołonia za udzieloną pomoc w organizacji I Memoriałowego Dolnośląskiego Turnieju Tenisa Ziemnego dla Dzieci im. Jerzego Szmajdzińskiego Marszałka Sejmu RP.

[więcej]

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina

Dodano: 15-02-2012

Przyznanie Panu Wicemarszałkowi Radosławowi Mołoniowi medalu honorowego 200lecia Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w uznaniu szczególnych zasług dla rozwoju polskiej kultury wyskokiej.

[więcej]