rozmiar czcionki: A | A | A

50. Międzynarodowy Festiwal Moniuszkowki w Kudowie Zdroju

Dodano: 04-09-2012

Serdeczne podziękowania dla wicemarszałka Radosława Mołonia od dyrektora artystycznego 50. Festiwalu Moniuszkowskiego pana Stanisława Rybarczyka i prezesa Moniuszkowskiego Towarzystwa Kulturalnego w Kudowie-Zdroju pana Czesława Kręcichwosta za wszechstronną pomoc i wsparcie udzielone 50. Międzynarodowemu Festiwalowi Moniuszkowskiemu, a także za objęcie honorowym patronatem I Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Andrzeja Hiolskiego.

[więcej]

X edycja Wyścigu Kolarskiego-Czarny Bór

Dodano: 24-08-2012

Podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Adama Góreckiego, wójta Gminy Czarny Bór za objęcie patronatem honorowym X edycji Wyścigu Kolarskiego podczas Festynu Sportu w Jaczkowie oraz wspracie tego wydarzenia.

[więcej]

Klub Sportowy "Orzeł Zagrodno"

Dodano: 07-08-2012

Podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Pana Mieczysława Słoniny, wójta gminy Zagrodno za okazałą pomoc dla klubu sportowego "Orzeł Zagrodno".

[więcej]

Polski Komitet Olimpijski

Dodano: 25-07-2012

Podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Pana Andrzeja Kraśnickiego, prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego za aktywne wspieranie wszelkich działań służących rozwojowi sportu na Dolnym Śląsku.

[więcej]

Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze

Dodano: 12-07-2012

Podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Pani Zuzanny Dziedzic, dyrektor Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze za dofinansowanie dodatkowych działań i projektów artystycznych w zakończonym właśnie 48 sezonie artystycznym Filharmonii Dolnośląskiej.

[więcej]

Deblowy Turniej Tenisowy im. Jerzego Szmajdzińskiego

Dodano: 03-07-2012

Serdeczne podziękowania dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Pana Jacka Włodygi, starosty jeleniogórskiego za wsparcie finansowe Deblowego Turnieju Tenisowego Karkonosze-Mercure-Skalny Cup im. Jerzego Szmajdzińskiego oraz Otwartych Mistrzostw Karpacza w tenisie, które odbywały się w dniach 15-17 czerwca 2012 r. w Karpaczu i Ściegnach.

[więcej]

Podziękowanie za udział w "I Dolnośląskim Karnawale Odrzańskim"

Dodano: 02-07-2012

Gorące podziękowania dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Pani Ewy Michnik, dyrektor Opery Wrocławskiej i Pana Jarosława Charłampowicza, prezesa zarządu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej za udział w "I Dolnośląskim Karnawale Odrzańskim" oraz za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

[więcej]