rozmiar czcionki: A | A | A

VII Edycja Konkursu LODOŁAMACZE w regionie dolnośląsko-opolskim

Dodano: 22-10-2012

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Przewodniczącej Rady Krajowej Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, Pani Barbary Pokorny za wsparcie inicjatywy oraz obecność na gali dolnośląsko-opolskiego Etapu Konkursu i wręczenie statułetki Lodołamacza.

[więcej]

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu.

Dodano: 12-10-2012

Podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Zgromadzenia Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu za przychylne rozpatrzenie prośby i udzielenie dotacji na zakończenie remontu elewacji budynku klasztoru Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu.

[więcej]

Gala Parowozów - II Międzynarodowy Zlot Zabytkowych Lokomotyw 29.09.2012 Jaworzyna Śląska

Dodano: 11-10-2012

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku za zaangażowanie w organizację Gali Parowozów 2012.

[więcej]

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu

Dodano: 10-10-2012

Serdeczne podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od prof. zw. dr hab. Elżbiety Lonc, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu za okolicznościowy list inauguracyjny, a także za zaszczytne wyróżnienie trójki studentów w konkursie "Najlepszy Dyplom Roku".

[więcej]

Najbardziej Partnerski Komitet/Podkomitet Monitorujący w 2011 roku

Dodano: 04-10-2012

Gratulacje dla Wicemarszałka Radosława Mołonia od Grupy roboczej ds.społeczeństwa obywatelskiego, inicjatora konkursu na Najbardziej Partnerski Komitet/Podkomitet Monitorujący w 2011 roku oraz organizatorów - Krajowej Sieci Tematycznej ds. Partnerstwa i Ministerstwa Rozwoju Regionalnego za wysoką ocenę i wyróżnienie jakie uzyskał Podkomitet Monitorujący Program Operacyjny Kapitał Ludzki Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku

Dodano: 25-09-2012

Podziękowanie dla wicemarszałka Radosława Mołonia od Muzeum Papiernictwa i Kolejnictwa na Śląsku za objęcie patronatem honorowym Gali Parowozów 2012 - Drugiego Międzynarodowego Zlotu. Zabytkowych Lokomotyw.

[więcej]

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dodano: 19-09-2012

Uznanie dla Wicemarszałka Radosława Mołonia od Prezesa Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pana Kazimierza Pleśniaka za wspaniałe inicjatywy i zainteresowanie sprawami społecznymi w tym działalnością organiazacji pozarządowych, kulturą, oświatą, wychowaniem i troską o osoby niepełnosprawne.

[więcej]