rozmiar czcionki: A | A | A

Stowarzyszenie RIESE Non Profit

Dodano: 15-05-2013

Serdeczne podziękowanie dla Wicemarszałka Radosława Mołonia od Stowarzyszenia RIESE Non Profit za pomoc udzieloną w trakcie przygotowań i realizacji II-ego Międzynarodowego Zjazdu Eksploratorów Riese-Muchołapka 2013.

[więcej]

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju

Dodano: 07-05-2013

Informacja dla Wicemarszałka Radosława Mołona o sukcesie Muzeum Papiernictwa, Instytucji Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego w Dusznikach Zdroju, w konkursie na Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne "EDEN".

[więcej]

XI Dolnośląskie Spotkania Teatrów Młodzieżowych "Chochoł 2013"

Dodano: 07-05-2013

Podziękowanie dla Radosława Mołonia - Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego od Jacka Marka - Dyrektora Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży za zainteresowanie i dofinansowanie XI Dolnośląskich Spotkań Teatrów Młodzieżowych "Chochoł 2013".

[więcej]

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP Dom Zakonny

Dodano: 07-05-2013

Podziękowanie dla Wicemarszałka Radosława Mołonia od Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu za przychylne rozpatrzenie prośby i udzielenie dotacji na kontynuację remontu zabytkowych budynków klasztoru Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu.

[więcej]

Dom Małych Dzieci w Jaworze

Dodano: 07-05-2013

Podziękowanie dla Wicemarszałka Radosława Mołonia od pani Ireny Nowakowskiej-Buturli za bezinteresowną pomoc, serce, życzliwość i wsparcie Vi Balu Charytatywnego na rzecz wychowanków Domu Małych Dzieci w Jaworze.

[więcej]

Gmina Wińsko

Dodano: 02-04-2013

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od dzieci z gminy Wińsko za pomoc i pokrycie kosztów biletów wstępu do Parku Rozrywki Edukacyjnej "Ogrody Doświadczeń Humanitarium" oraz zrozumienie problemów i potrzeb dzieci z obszarów wiejskich.

[więcej]

Konferencja (nie tylko) NA ZDROWIE!

Dodano: 26-03-2013

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od pana Pawła Zielińskiego reprezentującego Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii oraz pani Martyny Rogalskiej Prezesa Biura PSSiAP we Wrocławiu przy Szkole Wyzszej Psychologii Społecznej zo objęcie patronatem honorowym Konferencji (nie tylko) Na Zdrowie!

[więcej]