rozmiar czcionki: A | A | A

Ocalić od zapomnienia

Dodano: 09-10-2014

Podziękowania dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Związku Piłsudczyków Oddział Wrocław i Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Piłsudskiego w Jelczu Laskowicach za wsparcie działań na rzecz odbudowy zaniedbanych cmentarzy podległych Legionistów Polskich w latach 1914-1920 w Wołyniu.

[więcej]

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów Śpiewu

Dodano: 30-09-2014

Serdeczne podziękowania dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów Śpiewu z siedzibą we Wrocławiu za życzliwe poparcie prośby o dofinansowania zadania „XXXIX Kurs Interpretacji Muzyki Oratoryjnej Kantatowej” wraz z XXVI Sympozjum Naukowym Problemy Pedagogiki Wokalnej.

[więcej]

Plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych w Świebodzicach

Dodano: 16-09-2014

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Dyrektora Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Świebodzicach za wieloletnie zaangażowanie na rzecz osób niepełnosprawnych oraz wsparcie w realizacji zadania: „Budowa nowego obiektu budowlanego na potrzeby realizacji osób niepełnosprawnych – wykonanie placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych”.

[więcej]

52. Międzynarodowy Festiwal Moniuszkowski

Dodano: 15-09-2014

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Prezesa Moniuszkowskiego Towarzystwa Kulturalnego w Kudowie-Zdroju pana Czesława Kręcichwosta za wszechstronną pomoc i wsparcie udzielone 52. Międzynarodowemu Festiwalowi Moniuszkowskiemu.

[więcej]

Podziękowanie od powiatu wołowskiego

Dodano: 15-09-2014

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Starosty Wołowskiego pana Marka Gajosa i Prezes Fundacji na Rzecz Ziemi Wołowskiej pani Magdaleny Górak – Kalety za wsparcie udzielone podczas organizacji letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z partnerskiego Powiatu Berdyczowskiego na Ukrainie.

[więcej]

Dzień Rowerów Integracyjnych „BEZ BARIER”

Dodano: 12-09-2014

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Stowarzyszenia Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu za wsparcie inicjatywy Wypożyczalni Rowerów Integracyjnych typu handbike oraz udziału w wydarzeniu jakim jest Dzień Rowerów Integracyjnych „BEZ BARIER” .

[więcej]

VIII Integracyjny Spływ Kajakowy Wrocław - Głogów 2014

Dodano: 09-09-2014

Dyplom uczestnictwa z podziękowaniami za wsparcie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od organizatorów VIII Integracyjnego Spływu Kajakowego Wrocław - Głogów 2014.

[więcej]