rozmiar czcionki: A | A | A

Dodano: 12-12-2014

Dyplom dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Fundacji "Promyk Słońca" za osobiste zaangażowanie w upowszechnianie idei projektu „Razem w pełni sprawni” i dostrzeżenie potrzeby kontynuacji działań projektów adresowanych do dolnośląskich szkół; za wprowadzanie instrumentów wyrównujących szanse edukacyjne uczniów z niepełnosprawnością.

[więcej]

Podziękowanie od prof. dr hab. Marka Bojarskiego

Dodano: 17-11-2014

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego prof. dr hab. Marka Bojarskiego za zaufanie, życzliwość i owocną współpracę w okresie pełnienia funkcji Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pogalewie Wielkim

Dodano: 17-11-2014

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Pogalewie Wielkim mgr. Iwony Tłuczek, grona pedagogicznego i całej społeczności uczniowskiej za ofiarność, pomoc, życzliwość, zrozumienie i wsparcie.

[więcej]

Kuba Stankiewicz – The Music of Victor Young

Dodano: 17-11-2014

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Jakuba Stankiewicza za ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego stypendium które w znacznej mierze przyczyniło się do powstania nagrania, a następnie płyty CD pod tytułem Kuba Stankiewicz – The Music of Victor Young.

[więcej]

Dolnośląski Instytut Doradczy

Dodano: 17-11-2014

Podziękowanie dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Prezes Stowarzyszenia Dolnośląskiego Instytutu Doradczego dr inż. Aleksandry Sus za wsparcie realizacji dwóch projektów „Integracji od Przedszkola” i „It’s my time – vol. 2” – pokazu mody z udziałem niepełnosprawnych modelek.

[więcej]

Międzynarodowe Dni Seniora

Dodano: 09-10-2014

Podziękowania dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

[więcej]

Oleśnicki Bieg Błotny „Pogrom IV Wichra”

Dodano: 09-10-2014

Podziękowania dla Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Radosława Mołonia od Dyrektora Oleśnickiego Biegu Błotnego „Pogrom IV Wichra” Sławka Wiatr za ufundowanie pucharów.

[więcej]