rozmiar czcionki: A | A | A

Wystawa "Dolny Śląsk w formie" w Jeleniej Górze

17.09.2021 14:16 14:16

Na głównym deptaku w Cieplicach zainaugurowano dziś wystawę „Dolny Śląsk w formie”. Ekspozycja gości w 10 dolnośląskich miastach, aby mieszkańcy całego regionu mogli zobaczyć, co zmieniło się w ich najbliższym otoczeniu dzięki funduszom unijnym. Wystawę otworzył dziś Marek Obrębalski, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

– Inwestycji, które udało nam się zrealizować na Dolnym Śląsku dzięki funduszom unijnym było tak wiele, że wszystkich nie zdołalibyśmy zaprezentować. Dziś prezentujemy te najciekawsze i najważniejsze. Zapraszam do oglądania wystawy wszystkich jeleniogórzan, Dolnoślązaków, turystów i kuracjuszy – mówił Marek Obrębalski, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.


Prezentowana na wystawie ekspozycja to fotografie przedstawiające różne przedsięwzięcia dofinansowane dzięki funduszom unijnym. Podziwiać ją będzie można do końca września na głównym deptaku w Cieplicach. Podobne ekspozycje regionalne prezentowane były także w Kłodzku, Wałbrzychu, Legnicy, Bolesławcu, Wołowie, Lubinie, Ząbkowicach Śląskich, Wrocławiu i Górze.