rozmiar czcionki: A | A | A

Doktorant potrafi!

Dodano: 09-11-2010

50 młodych naukowców z 4 Wrocławskich uczelni otrzymało stypendia w ramach projektu „Przedsiębiorczy doktorant – inwestycja w innowacyjny rozwój regionu”.

[więcej]

Zakończenie inwestycji w ośrodku dla niewidomych dzieci

Dodano: 05-11-2010

Zakończył się trzeci i zarazem ostatni etap jednej z najważniejszych inwestycji Samorządu Województwa Dolnośląskiego, jaką była „Rozbudowa Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu”. Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Marek Łapiński uroczyście oddał dziś w użytkowanie nową infrastrukturę sportowo- rehabilitacyjną ośrodka.

[więcej]

Dyskusja o Wrocławskim Obszarze Metropolitalnym

Dodano: 02-11-2010

We wtorek odbyła się – zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – konferencja, poświęcona założeniom ustawy o Wrocławskim Obszarze Metropolitalnym (WrOM).

[więcej]

VIII Dni Oszczędzania Energii

Dodano: 29-10-2010

Zgodnie z wieloletnią tradycją Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska organizują VIII Dni Oszczędzania Energii (DOE) pod nazwą „Energia w Budownictwie”.

[więcej]

Dolnośląskie Forum Polityczne i Gospodarcze w Krzyżowej

Dodano: 29-10-2010

W czwartek, 28 października w Krzyżowej rozpoczęło się Dolnośląskie Forum Polityczne i Gospodarcze. Hasło tegorocznego spotkania to „Technika i technologia – impulsy rozwojowe”.

[więcej]

Wmurowano kamień węgielny pod Nowy Szpital Wojewódzki

Dodano: 26-10-2010

Dzisiejsza uroczystość podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego oficjalnie rozpoczęła prace przy budowie Nowego Szpitala Wojewódzkiego w zachodniej części Wrocławia przy ul. Kosmonautów.

[więcej]

Budowa Dolnośląskiej Sieci Szkieletowej coraz bliżej

Dodano: 22-10-2010

Ruszył przetarg na zaprojektowanie i wykonanie szerokopasmowej sieci internetowej Województwa Dolnośląskiego – Dolnośląskiej Sieci Szkieletowej.

[więcej]