rozmiar czcionki: A | A | A

Uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Wrocławskiej

Dodano: 10-12-2010

Podczas posiedzenia odbyły się uroczyste promocje 26 doktorów habilitowanych. Zostały również wręczone Medale 100-lecia Uczelni Technicznych we Wrocławiu. Odznaczeniami tymi udekorowani zostali marszałek Rafał Jurkowlaniec oraz wicemarszałek Marek Łapiński.

[więcej]

Mistrzowska jazda do Harrachova!

Dodano: 10-12-2010

W związku z odbywającymi się w dniach 11 i 12 grudnia zawodami o Puchar Świata w skokach narciarskich, uruchomione zostaną specjalne pociągi do czeskiego Harrachova.

[więcej]

Spotkanie ws. rozwoju społeczeństwa informacyjnego na Dolnym Śląsku

Dodano: 19-11-2010

O strategii rozwoju społeczeństwa informacyjnego na Dolnym Śląsku rozmawiano w czwartek na Politechnice Wrocławskiej. Dyskusji przewodniczył Marszałek Marek Łapiński.

[więcej]

Politechnika Wrocławska uhonorowała Jerzego Buzka

Dodano: 16-11-2010

W 65. rocznicę pierwszego wykładu na Politechnice Wrocławskiej prof. Jerzy Buzek, szef Parlamentu Europejskiego, odebrał doktorat honoris causa tej uczelni.

[więcej]

Ruszył serwis internetowy o Wrocławskim Obszarze Metropolitalnym

Dodano: 16-11-2010

Na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego pojawił się dział poświęcony pracom nad ustawą o Wrocławskim Obszarze Metropolitalnym.

[więcej]

Województwo Dolnośląskie ma nowe szynobusy

Dodano: 12-11-2010

Dolnośląscy podróżni zyskali kolejne nowoczesne szynobusy. W piątek zaprezentowano dwa z trzech dostarczonych właśnie pojazdów.

[więcej]

Marszałek spotkał się seniorami z Twardogóry

Dodano: 12-11-2010

Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Marek Łapiński, 9 listopada był gościem honorowym podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Seniora. Spotkanie odbyło się w świetlicy środowiskowej w Moszycach, gmina Twardogóra. Wzięli w nim udział renciści, emeryci i inwalidzi z kół działających na terenie gminy.

[więcej]