rozmiar czcionki: A | A | A

Specjalne posiedzenie Zarządu Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 24-05-2010

24 maja odbyło się zwołane przez Marszałka Marka Łapińskiego specjalne posiedzenie Zarządu Województwa Dolnośląskiego. Omawiano na nim aktualną sytuację powodziową w regionie.

[więcej]

Marszałkowie województw dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego wspólnie...

Dodano: 21-05-2010

Marszałkowie województw dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego wystosowali do Ministra Rozwoju Regionalnego Elżbiety Bieńkowskiej list, w którym apelują o jak najszybsze podjęcie przez resort prac nad makroregionalnym dokumentem strategicznym dotyczącym rozwoju Polski Zachodniej.

[więcej]

Siedziba biura informacji PE na wrocławskim rynku?

Dodano: 14-05-2010

Dzięki staraniom Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Biuro Informacji Parlamentu Europejskiego może mieć siedzibę w samym sercu Wrocławia.

[więcej]

Rekordowa akcja krwiodawstwa w Urzędzie Marszałkowskim

Dodano: 14-05-2010

Padł rekord podczas piątej już akcji oddawania krwi w Urzędzie Marszałkowskim, która odbyła się 14 maja. Zebraliśmy wspólnie prawie 20 litrów krwi. To kilka litrów więcej niż w poprzednich latach.

[więcej]

Król Juwenaliów i krawat marszałka

Dodano: 13-05-2010

9 tys. studentów przemaszerowało dziś w pochodzie na Stadion Olimpijski, gdzie Marszałek Województwa Dolnośląskiego Marek Łapiński przekazał swój krawat Królowi Juwenaliów.

[więcej]

14 maja w urzędzie można będzie oddawać krew

Dodano: 13-05-2010

Akcja honorowego oddawania krwi przeprowadzona będzie jutro (14 maja, piątek) w godzinach 9.00-12.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego przy Wybrzeżu Słowackiego 12-14 (IV piętro) sala nr 420. Udział w niej wziąć może każda chętna osoba.

[więcej]

Szlak Waloński w Szklarskiej Porębie otwarty

Dodano: 11-05-2010

9 maja w Szklarskiej Porębie Dolnej otwarto Szlak Waloński. Projekt został dofinansowany z budżetu Województwa Dolnośląskiego i jest nową atrakcją turystyczną miasta.

[więcej]