rozmiar czcionki: A | A | A

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Departament Kultury i Turystyki

Wydział Turystyki

ul. Walońska 3-5

50-411 Wrocław

turystyka@dolnyslask.pl


Dyrektor Wydziału: Piotr Wnukowicz

piotr.wnukowicz@dolnyslask.pl


Dział Usług Turystycznych:

Ewelina Bogacz-Kaniewska - Kierownik Działu

71 770 41 91

ewelina.bogacz-kaniewska@dolnyslask.pl

Sprawy: kategoryzacja obiektów hotelarskich, kontrole okresowe, wydawanie promes, informacja dotycząca przewodników turystycznych górskich, egzaminy na uprawnienia przewodnika turystycznego górskiego, wydawanie identyfikatorów. 

Maria Markowska

71 770 41 28

maria.markowska@dolnyslask.pl

Sprawy: rejestr organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych, gwarancje ubezpieczeniowe, decyzje, zaświadczenia, kontrole.

Krzysztof Kopystyński

71 770 41 19

krzysztof.kopystynski@dolnyslask.pl

Sprawy: rejestr organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych, gwarancje ubezpieczeniowe, decyzje, zaświadczenia, kontrole.

Sylwia Supierz

71 770 41 22

sylwia.supierz@dolnyslask.pl

Sprawy: organizatorzy szkoleń dla przewodników górskich sudeckich, kategoryzacja obiektów hotelarskich.

 

Dział Rozwoju i Promocji Turystyki:

Natalia Mutor - Kierowniczka Działu

71 770 40 79

natalia.mutor@dolnyslask.pl

Sprawy: promocja turystyki Dolnego Śląska, rozwój branży turystycznej, badania, współpraca.

Agata Lewicka

71 770 41 16

agata.lewicka@dolnyslask.pl

Sprawy: otwarte konkursy ofert, oferty w trybie pozakonkursowym-art. 19a.

Marcelina Młodzińska

71 770 41 18

marcelina.mlodzinska@dolnyslask.pl

Sprawy: oferty w trybie pozakonkursowym-art. 19a.



Dział Turystyki z siedzibą w Wałbrzychu

ul. Wysockiego 29 Bud.8    

58-304 Wałbrzych

Sprawy: kategoryzacja obiektów hotelarskich, kontrole, oceny obiektów hotelarskich, wydawanie promes w zakresie obiektów hotelarskich.

Agnieszka Prus

74 667 09 93

agnieszka.prus@dolnyslask.pl

Katarzyna Stachura

74 667 09 94

katarzyna.stachura@dolnyslask.pl