rozmiar czcionki: A | A | A

Projekt Zima 2023 – promocja, która dotarła do milionów

22.03.2023 07:59

Ponad 50 partnerów, tysiące odwiedzających i 13 milionów osób, do których dotarliśmy z przekazem, że Dolny Śląsk to najpiękniejszy region w kraju. Projekt Zima za nami, a w pierwszy dzień wiosny w sali Sejmiku Województwa Dolnośląskiego odbyło się jego podsumowanie.

fot. UMWD, Uczestnicy Projektu ZIMA

- Dzięki przedstawicielom atrakcji Dolny Śląsk jest miejscem uwielbianym przez odwiedzających. Turyści wiedzą, że zostaną u nas przyjęci z serdecznością i czeka na nich oferta najciekawszych miejsc w Polsce, górskich szlaków, rowerowych tras i oczywiście dobra regionalna kuchnia. Cieszę się, że inspirację do tego udało się pokazać podczas Projektu Zima – mówi Krzysztof Maj, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

Z dolnośląskim miasteczkiem odwiedziliśmy 5 miejscowości (Czarna Góra, Karpacz, Szklarska Poręba Jakuszyce, Białka Tatrzańska, Zieleniec), w każdej oferując ciekawe warsztaty, wciągające aktywności i atrakcyjne konkursy.

- Po raz kolejny udało nam się zjednoczyć w kilku miejscach wiele dolnośląskich atrakcji. Przedstawicieli powiatów, miast i instytucji, którzy są wspaniałymi reprezentantami swoich miejsc i ich najlepszymi ambasadorami. Pokazaliśmy Dolny Śląsk jaki chce się odwiedzać i do którego chce się wracać. Bo warto to robić. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w ten projekt za ogrom włożonej pracy i pasji – podsumowuje Bartłomiej Kubicz, Dyrektor Departamentu Turystyki, Kultury i Promocji.

Zatem, zamykamy Projekt Zima i rozpoczynamy wiosnę, planując już kolejne projekty i eventy. Do zobaczenia!