rozmiar czcionki: A | A | A

Dolnośląska Baza Przewodników

07.02.2023 09:52

W związku z ogłoszeniem roku 2023 „Rokiem Przewodników Sudeckich”, a także rosnącym zainteresowaniem oraz zapotrzebowaniem na usługi przewodnickie, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego planuje podjąć szereg działań mających na celu utworzenie, udostępnienie oraz szerokie promowanie Dolnośląskiej Bazy Przewodników.

Baza Przewodników ułatwi kontakt z turystami oraz z organizatorami wyjazdów, a także umożliwi zainteresowanym osobom zapoznanie się z Państwa profilem przewodnickim.
Chcąc jak najlepiej przygotować stronę internetową, która będzie zawierała informacje na temat przewodników chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat tego jakie dane powinny się w niej znaleźć.
Jeśli macie Państwo uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące informacji, które powinny się w tej bazie znaleźć proszę o przesłanie ich na adres: przewodnik@dolnyslask.pl do dnia 14 lutego 2023r.
Zachęcamy do podzielenia się z nami opiniami, tylko dzięki nim możemy stworzyć w pełni satysfakcjonującą zarówno przewodników jak i turystów Dolnośląską Bazę Przewodników!