rozmiar czcionki: A | A | A

Memorandum ws. współpracy na rzecz budowy i rozwoju pasywnej infrastruktury sieci szerokopasmowych...

Dodano: 21-12-2011

21 grudnia 2011 w Warszawie odbyło się uroczyste podpisanie memorandum ws. współpracy na rzecz budowy i rozwoju pasywnej infrastruktury sieci szerokopasmowych. W spotkaniu województwo dolnośląskie reprezentował członek zarządu Jerzy Tutaj.

[więcej]

Bezpłatne szkolenie pt. "Polityka Społeczeństwa Informacyjnego".

Dodano: 05-12-2011

Szkolenie organizowane jest przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i jest jednym z cyklu szkoleń poświęconych tematyce polityk horyzontalnych Unii Europejskiej. Szkolenie skierowane jest do pracowników administracji odpowiedzialnych za realizację indywidualnych projektów kluczowych oraz pracowników instytucji odpowiedzialnych za wdrożenie funduszy strukturalnych.

[więcej]

Pozytywna opinia Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Dodano: 07-11-2011

Projekt Dolnośląskiej Sieci Szkieletowej uzyskał w dniu 7 listopada 2011 roku pozytywną opinię Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. W opinii UKE znajdujemy następujący fragment:

[więcej]

Rozpoczęto notyfikację Projektu w Komisji Europejskiej

Dodano: 21-07-2011

W dniu 21 lipca 2011 zostały przesłane dokumenty do Komisji Europejskiej dotyczące prenotyfikacji pomocy publicznej w Projekcie pn. „Likwidacja obszarów wykluczenia informacyjnego i budowa Dolnośląskiej Sieci Szkieletowej”.

[więcej]

Wymagania techniczne dla wykonawczej i powykonawczej dokumentacji projektowej

Dodano: 01-06-2011

Na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego eksperci Politechniki Wrocławskiej w czerwcu 2011 przygotowali dokument określający wymagania techniczne dla wykonawczej i powykonawczej dokumentacji projektowej.

[więcej]

Konsultacje ws. budowy dolnośląskiej sieci szkieletowej

Dodano: 02-05-2011

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, jako inwestor zamierzenia pod nazwą „Likwidacja obszarów wykluczenia informacyjnego i budowa dolnośląskiej sieci szkieletowej”, rozpoczął w dniu 22.04.2011r. konsultacje z 85 przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi działającymi na Dolnym Śląsku, prosząc o wydanie opinii o ww. projekcie.

[więcej]