rozmiar czcionki: A | A | A

Radni województwa

Informacje w profilach Radnych tworzone są na podstawie składanych przez Radnych deklaracji bez ingerencji Kancelarii Sejmiku WD w podawaną treść

Oświadczenia Majątkowe Radnych Województwa

 znajdują się na stronie BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

za 2021 | Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego (dolnyslask.pl)

Kontakt z Radnymi Województwa jest możliwy za pośrednictwem Kancelarii Sejmiku:  sejmik@dolnyslask.pl


 

Profile Radnych

Imię i Nazwisko : Kamil Barczyk
Klub radnych: Trzecia Droga - Polskie Stronnictwo Ludowe
Przewodniczący - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Imię i Nazwisko : Wojciech Bochnak
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Imię i Nazwisko : Marcin Borys
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Przewodniczący - Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu
Członek - Komisja Budżetu i Finansów
Imię i Nazwisko : Magdalena Brodowska
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Członek - Komisja Uchwałodawcza, Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Członek - Komisja Rewizyjna
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Wiceprzewodnicząca - Komisja Budżetu i Finansów
Imię i Nazwisko : Małgorzata Calińska-Mayer
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Przewodnicząca - Komisja Uchwałodawcza, Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Członek - Komisja Skarg, Wniosków i Petycji.
Imię i Nazwisko : Tytus Czartoryski
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Imię i Nazwisko : Dorota Galant
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Imię i Nazwisko : Paweł Gancarz
Klub radnych: Trzecia Droga - Polskie Stronnictwo Ludowe
Członek - Komisja Budżetu i Finansów
Imię i Nazwisko : Natalia Gołąb
Klub radnych: Radni niezrzeszeni
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Imię i Nazwisko : Paweł Grabek
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Imię i Nazwisko : Karolina Hołownia-Twardowska
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Członek - Komisja Uchwałodawcza, Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Członek - Komisja Budżetu i Finansów
Imię i Nazwisko : Robert Jagła
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Uchwałodawcza, Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Imię i Nazwisko : Adam Jaśnikowski
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Przewodniczący - Komisja Budżetu i Finansów
Członek - Komisja Rewizyjna
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Członek - Komisja Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu
Imię i Nazwisko : Piotr Karwan
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Rewizyjna
Członek - Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Imię i Nazwisko : Ewa Kocemba
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Członek - Komisja Uchwałodawcza, Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Członek - Komisja Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu
Członek - Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Imię i Nazwisko : Andrzej Kredkowski
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Przewodniczący - Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Imię i Nazwisko : Marcin Krzyżanowski
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Przewodniczący - Komisja Rewizyjna
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Budżetu i Finansów
Imię i Nazwisko : Paweł Kura
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Członek - Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Imię i Nazwisko : Łukasz Lach
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Imię i Nazwisko : Mirosław Lubiński
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Przewodniczący - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu
Imię i Nazwisko : Marek Łapiński
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Wiceprzewodniczący - Komisja Budżetu i Finansów
Imię i Nazwisko : Grzegorz Macko
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Członek - Komisja Uchwałodawcza, Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Imię i Nazwisko : Damian Mrozek
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Imię i Nazwisko : Krzysztof Mróz
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Imię i Nazwisko : Tymoteusz Myrda
Klub radnych: Trzecia Droga - Polskie Stronnictwo Ludowe
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Rewizyjna
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Imię i Nazwisko : Magdalena Piasecka
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Przewodnicząca - Komisja Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Członek - Komisja Budżetu i Finansów
Imię i Nazwisko : Sławomir Piechota
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Członek - Komisja Skarg, Wniosków i Petycji.
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Imię i Nazwisko : Jerzy Pokój
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Członek - Komisja Uchwałodawcza, Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Imię i Nazwisko : Cezary Przybylski
Klub radnych: Trzecia Droga - Polskie Stronnictwo Ludowe
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Budżetu i Finansów
Imię i Nazwisko : Jarosław Rabczenko
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Członek - Komisja Budżetu i Finansów
Imię i Nazwisko : Michał Rado
Klub radnych: Trzecia Droga - Polskie Stronnictwo Ludowe
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Imię i Nazwisko : Marta Stożek
Klub radnych: Radni niezrzeszeni
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Imię i Nazwisko : Alina Szełemej
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Przewodnicząca - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Uchwałodawcza, Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Imię i Nazwisko : Ewelina Szydłowska-Kędziera
Klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość
Przewodnicząca - Komisja Skarg, Wniosków i Petycji.
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej
Członek - Komisja Uchwałodawcza, Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Członek - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Imię i Nazwisko : Monika Włodarczyk
Klub radnych: Koalicja Obywatelska
Przewodnicząca - Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Członek - Komisja Skarg, Wniosków i Petycji.
Członek - Komisja Uchwałodawcza, Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Członek - Komisja Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny
Członek - Komisja Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki
Członek - Komisja Współpracy Zagranicznej