rozmiar czcionki: A | A | A

Posiedzenie Komisji Kultury w Urzędzie Miejskim Wrocławia

Dodano: 12-04-2012

11 kwietnia 2012 r. w sali posiedzeń Rady Miejskiej w gmachu Urzędu Miejskiego Wrocławia odbyło się posiedzenie Komisji Kultury, Nauki i Edukacji Sejmiku Województwa z Komisją Kultury i Nauki Rady Miasta.

[więcej]

Wyjazdowe posiedzenie Komisji Współpracy Zagranicznej

Dodano: 04-04-2012

30 marca 2012 r. o godz. 11.00 na Zamku w Sulechowie odbyło się wspólne posiedzenie Komisji właściwych do Współpracy Zagranicznej Województw Dolnośląskiego, Lubuskiego i Zachodniopomorskiego.

[więcej]

Do 31 marca trwa przyjmowanie wniosków o przyznanie Dolnośląskiej Nagrody Kulturalnej

Dodano: 31-03-2012

W 2012 roku po raz piąty zostanie przyznana Dolnośląska Nagroda Kulturalna SILESIA. Zostanie nią uhonorowany twórca dzieła artystycznego, wydarzenia lub projektu kulturalnego, który w sposób szczególny wniósł wkład w rozwój dolnośląskiej kultury lub promował nasz region w Polsce i za granicą.

[więcej]

Stypendyści Programu im. Kirklanda we Wrocławiu

Dodano: 26-03-2012

Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Jerzy Pokój oraz Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa dnia 22 marca br. gościli stypendystów Programu Stypendialnego im. Lane'a Kirklanda* Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, a administrowanym przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta. Grupa liczyła ponad 50 osób, które pochodzą z krajów dawnego bloku wschodniego.

[więcej]

XXI sesja Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 23-03-2012

Aleksander Marek Skorupa Wojewoda Dolnośląski i Ewa Mańkowska Wicewojewoda, uczniowie Szkoły Ponadgimnazjalnej z Sycowa i stypendyści programu im. Lane’a Kirklana byli gośćmi Radnych Województwa Dolnośląskiego podczas XXI sesji sejmiku.

[więcej]

Komisja Turystyki, Rekreacji i Sportu w Porcie Lotniczym we Wrocławiu.

Dodano: 21-03-2012

Nowy terminal pasażerski Portu Lotniczego we Wrocławiu był miejscem posiedzenia Komisji Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w dniu 20 marca 2012 roku.

[więcej]

Wizyta przedstawicieli Kirowogradzkiej Rady Obwodowej na Dolnym Śląsku

Dodano: 12-03-2012

W dniach 12-14 marca 2012 r. w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego i na Dolnym Śląsku gościmy delegację z Ukrainy, z Obwodu Kirowogradzkiego. Mikołę Kowalczuka Przewodniczącego Kirowogradzkiej Rady Obwodowej i delegację ukraińską jako gospodarz powitał Jerzy Pokój Przewodniczący Sejmiku wraz z Radnymi Województwa: Dorotą Gromadzką, Iwoną Krawczyk, Markiem Dyduchem, Jackiem Pilawą i Zbigniewem Szczygłem.

[więcej]