rozmiar czcionki: A | A | A

Młodzież z Białorusi, Rosji i Ukrainy z wizytą w Sejmiku.

Dodano: 08-04-2014

Uczestnikami „Lekcji wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie” mogą być nie tylko uczniowie szkół z terenu Dolnego Śląska. 7 kwietnia w sali posiedzeń sejmiku gościła delegacja młodzieży z Białorusi, Rosji i Ukrainy, gdzie miała okazję zapoznać się między innymi z zasadami działania samorządu terytorialnego w Polsce.

[więcej]

O zwiększonych środkach na działania z zakresu polityki młodzieżowej.

Dodano: 04-04-2014

Z udziałem przedstawicieli organizacji pozarządowych pracujących z młodzieżą odbyło się czwartkowe posiedzenie Doraźnej Komisji do Spraw Młodzieży Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. W trakcie spotkania rozmawiano o możliwościach konkretnego rozdysponowania środków z budżetu województwa przeznaczonych na młodzież, których zwiększenie o łączną kwotę dwustu tysięcy złotych zadeklarował Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.

[więcej]

Zapisy na „Lekcje wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie” zakończone....

Dodano: 01-04-2014

Uprzejmie informujemy, że po tygodniu od dnia wysłania zaproszeń do dolnośląskich szkół zakończyliśmy zapisy na „Lekcje wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie” w semestrze letnim 2014 roku.

[więcej]

Zaproszenie na posiedzenie Doraźnej Komisji do Spraw Młodzieży Sejmiku Województwa...

Dodano: 28-03-2014

Przewodnicząca Doraźnej Komisji do Spraw Młodzieży Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Agnieszka Muszyńska serdecznie zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych pracujących z młodzieżą na terenie Dolnego Śląska na spotkanie, które odbędzie się 3 kwietnia 2014 roku (czwartek) o godz. 14:00 w sali w sali 510 Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej przy ulicy Dobrzyńskiej 21/23 we Wrocławiu.

[więcej]

XLVIII Sesja Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 27-03-2014

XLVIII sesję Sejmiku Województwa otworzyła Barbara Zdrojewska Przewodnicząca Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Gościem był Tomasz Smolarz Wojewoda Dolnośląski. Głosowaniem Radni Województwa zatwierdzili dodatkowe punkty do porządku obrad sesji. Kolejnym punktem były informacje i komunikaty Przewodniczącej Sejmiku i Marszałka Województwa Cezarego Przybylskiego.

[więcej]

Goście z Saksonii w Sejmiku Województwa

Dodano: 25-03-2014

Barbara Zdrojewska Przewodnicząca Sejmiku przyjęła dziś delegację z Niemiec, z wiceprzewodniczącą Landtagu Wolnego Państwa Saksonii Andreą Dombois, która równocześnie jest przewodniczącą Saksońskiego Ruchu Europejskiego. W spotkaniu wzięli udział Radni Województwa: Dorota Gromadzka, Iwona Krawczyk, Ewa Rzewuska.

[więcej]

Podziękowania Doraźnej Komisji do Spraw Młodzieży dla Pełnomocnika Marszałka

Dodano: 12-03-2014

Rozpoczynając swoje posiedzenie w dniu 12 marca Doraźna Komisja do Spraw Młodzieży podziękowała odchodzącemu ze stanowiska Pełnomocnikowi Marszałka Łukaszowi Osińskiemu.

[więcej]