rozmiar czcionki: A | A | A

Wizyta Radnych Województwa Dolnośląskiego w uzdrowiskach regionu Emilia Romania

Dodano: 14-04-2014

W dniach od 8 do 12 kwietnia 2014 roku miała miejsce wizyta studyjna przedstawicieli Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz uzdrowisk działających na terenie Dolnego Śląska po uzdrowiskach partnerskiego regionu Emilia Romania we Włoszech.

[więcej]

50 lat Filharmonii Dolnośląskiej

Dodano: 10-04-2014

9 kwietnia 2014 roku świętowano 50-lecie Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Podczas uroczystości nadano Sali Koncertowej imię Stefana Strahla – założyciela i długoletniego dyrektora instytucji. Przed salą odsłonięto tablicę i popiersie z podobizną Stefana Strahla.

[więcej]

Młodzież z Białorusi, Rosji i Ukrainy z wizytą w Sejmiku.

Dodano: 08-04-2014

Uczestnikami „Lekcji wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie” mogą być nie tylko uczniowie szkół z terenu Dolnego Śląska. 7 kwietnia w sali posiedzeń sejmiku gościła delegacja młodzieży z Białorusi, Rosji i Ukrainy, gdzie miała okazję zapoznać się między innymi z zasadami działania samorządu terytorialnego w Polsce.

[więcej]

O zwiększonych środkach na działania z zakresu polityki młodzieżowej.

Dodano: 04-04-2014

Z udziałem przedstawicieli organizacji pozarządowych pracujących z młodzieżą odbyło się czwartkowe posiedzenie Doraźnej Komisji do Spraw Młodzieży Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. W trakcie spotkania rozmawiano o możliwościach konkretnego rozdysponowania środków z budżetu województwa przeznaczonych na młodzież, których zwiększenie o łączną kwotę dwustu tysięcy złotych zadeklarował Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.

[więcej]

Zapisy na „Lekcje wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie” zakończone....

Dodano: 01-04-2014

Uprzejmie informujemy, że po tygodniu od dnia wysłania zaproszeń do dolnośląskich szkół zakończyliśmy zapisy na „Lekcje wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie” w semestrze letnim 2014 roku.

[więcej]

Zaproszenie na posiedzenie Doraźnej Komisji do Spraw Młodzieży Sejmiku Województwa...

Dodano: 28-03-2014

Przewodnicząca Doraźnej Komisji do Spraw Młodzieży Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Agnieszka Muszyńska serdecznie zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych pracujących z młodzieżą na terenie Dolnego Śląska na spotkanie, które odbędzie się 3 kwietnia 2014 roku (czwartek) o godz. 14:00 w sali w sali 510 Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej przy ulicy Dobrzyńskiej 21/23 we Wrocławiu.

[więcej]

XLVIII Sesja Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 27-03-2014

XLVIII sesję Sejmiku Województwa otworzyła Barbara Zdrojewska Przewodnicząca Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Gościem był Tomasz Smolarz Wojewoda Dolnośląski. Głosowaniem Radni Województwa zatwierdzili dodatkowe punkty do porządku obrad sesji. Kolejnym punktem były informacje i komunikaty Przewodniczącej Sejmiku i Marszałka Województwa Cezarego Przybylskiego.

[więcej]