rozmiar czcionki: A | A | A

Zapraszamy na kolejny rok szkolny z "Lekcjami wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie"!

16.09.2019 12:41

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Przewodniczący Sejmiku Andrzej Jaroch, Radni Województwa Dolnośląskiego oraz pracownicy Kancelarii Sejmiku po raz kolejny bardzo serdecznie zapraszają wszystkie chętne szkoły do udziału w „Lekcjach wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”.

Wzorem ubiegłych lat oferujemy Państwu do wyboru 22 terminy zajęć, po 2 w każdym z 11 dni lekcyjnych. W ramach lekcji uczniowie dolnośląskich szkół tradycyjnie wezmą udział w specjalnie przygotowanej prezentacji z zakresu wiedzy o samorządzie terytorialnym w Polsce. Pierwsze zajęcia w bieżącym semestrze przeprowadzimy 2 października, a ostatnie – 11 grudnia 2019 roku.

Tradycyjnie zapraszamy Państwa do zapoznania się z materiałami informacyjnymi, w tym z harmonogramem lekcji w nowym semestrze szkolnym. A chętnych do udziału w zajęciach prosimy o kontakt pod numerem telefonu (071) 340-64-29 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: tomasz.juskowiak@dolnyslask.pl, celem wyboru ich konkretnego terminu.

Przypominamy, że udział w lekcji jest oczywiście nieodpłatny.

(KSD-TJ)