rozmiar czcionki: A | A | A

Rozpoczynamy zapisy na nowy semestr „Lekcji wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”!

14.02.2019 08:40

Wraz z rozpoczęciem nowego semestru szkolnego Przewodniczący Sejmiku Andrzej Jaroch, Radni Województwa Dolnośląskiego oraz pracownicy Kancelarii Sejmiku po raz kolejny bardzo serdecznie zapraszają wszystkie chętne szkoły do udziału w „Lekcjach wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”.

Po raz kolejny możemy zaoferować Państwu do wyboru 30 terminów zajęć, po 2 w każdym z 15 dni lekcyjnych. W ramach lekcji uczniowie dolnośląskich szkół tradycyjnie wezmą udział w specjalnie przygotowanej prezentacji z zakresu wiedzy o samorządzie terytorialnym w Polsce. Pierwsze zajęcia w bieżącym semestrze przeprowadzimy już 27 lutego, a ostatnie – 7 czerwca 2019 roku.


Tradycyjnie zapraszamy Państwa do zapoznania się z materiałami informacyjnymi, w tym z harmonogramem lekcji w nowym semestrze szkolnym. A chętnych do udziału w zajęciach prosimy o kontakt pod numerem telefonu (071) 340-64-29 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: tomasz.juskowiak@dolnyslask.pl, celem wyboru ich konkretnego terminu.


Przypominamy, że udział w lekcji jest oczywiście nieodpłatny. W przypadku pojawiających się pytań pracownicy Kancelarii Sejmiku pozostają do Państwa dyspozycji.

(KSD-TJ)