rozmiar czcionki: A | A | A

Już ponad 16 tysięcy uczestników „Lekcji wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”!

13.06.2019 08:19

Na dokładnie tydzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego, w sali posiedzeń Sejmiku gościli ostatni w bieżącym roku szkolnym uczestnicy prowadzonych przez pracowników Kancelarii Sejmiku zajęć edukacyjnych. Tym samym zakończyliśmy kolejny, bardzo udany pod względem ilości odwiedzającej nas młodzieży, rok z „Lekcjami wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”.

W podsumowaniu zajęć pragniemy poinformować, że łączna ilość młodych Dolnoślązaków, dla których do tej pory przeprowadziliśmy lekcję, właśnie przekroczyła granicę 16 tysięcy. Tylko w roku szkolnym 2018/2019 odwiedziło nas w sumie niespełna 2000 uczniów dolnośląskich szkół.


Tradycyjnie, w imieniu Przewodniczącego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Andrzeja Jarocha, pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za obecność oraz aktywny udział w lekcjach. W szczególności dziękujemy wszystkim opiekunom grup – jesteśmy przekonani, że bez Państwa wciąż niesłabnącego zainteresowania prowadzenie zajęć na taką skalę zdecydowanie nie byłoby możliwe. Co więcej, ilość chętnych do udziału w lekcjach nadal stanowi dla nas dużą motywację do kontynuacji zadania w kolejnych latach szkolnych.


Jak zwykle zapraszamy do zapoznania się z graficznym podsumowaniem „Lekcji wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”. Już teraz zapraszamy również do udziału w kolejnym semestrze zajęć, który planujemy rozpocząć po przerwie wakacyjnej!

(KSD-TJ)