XVII Edycja Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” region Dolny Śląsk
06.09.2017 12:37
Przetwory mięsne, owocowe, warzywne, produkty mleczne, zbożowe, cukiernicze, miody i napoje – w tych kategoriach dolnośląscy producenci zgłosili do konkursu 31 produktów i 8 potraw regionalnych.
Podczas XVII Edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, który odbył się 2 września we Wrocławiu, odwiedzający mogli skosztować dolnośląskich specjałów i porozmawiać z producentami o ich recepturach na smaczne i zdrowe produkty.
Głównym celem konkursu jest identyfikacja i promocja polskich produktów regionalnych, osadzonych głęboko w polskiej tradycji i od lat wytwarzanych tymi samymi metodami i według tych samych receptur.
Przetwory mięsne, owocowe, warzywne, produkty mleczne, zbożowe, cukiernicze, miody i napoje – w tych kategoriach dolnośląscy producenci zgłosili do konkursu 31 produktów i 8 potraw regionalnych.
W kategorii Na najlepszą POTRAWĘ REGIONALNĄ z Dolnego Śląska wystartowały 4 ekipy z pośród których,
I miejsce – Restauracja Malarska 25 z Wrocławia – zaserwowała:
Chłodnik z kiszonej dyni podany z kalarepą i rabarbarem pieczonym w miodzie
Suma milickiego z grzybową kaszą z Doliny Gryki, sosem z raków oraz fermentowaną gruszką
II miejsce – Restauracja i Pensjonat Hubertówka z Milicza podała:
Faszerowaną dziką kaczkę z nadzieniem z dzikiej gęsi duszona w cydrze i jabłkach, podaną z marynowanym buraczkiem i sosem żurawinowym z winem i imbirem
Przepiórki w sosie z białego wina ze świeżym tymiankiem i koperkiem, śmietanką z suszonymi morelami, kaszą jaglaną i duszonymi na maśle warzywami
Sałatka z liści świeżego szpinaku i pomidorów.
III miejsce - Rodzinna wytwórnia makaronów – Fabijańscy z Siedlęcina przygotowała:
Makaron owsiany z serem i śmietaną kozią
Makaron grochowy z pudrem z orzechów nerkowca i polędwica z ziołami
Wyróżnienie dla Koła kulinarnego "Wiem co jem" przy Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach opiekunem jest Halina Gulej dzieci przygotowały:
Tradycyjny rosół domowy
Pierś z kaczki w porzeczkowo miodowym sosie
Uhonorowane PRODUKTY REGIONALNE z Dolnego Śląska w kategorii:
Produkty i przetwory mięsne nagrody główne dla:
GOLONKA SOWIOGÓRSKA Z PIECA Jerzy Gawrycki Zakład Przetwórstwa Mięsnego z Bielawy
SZYNKA Z GOLĘDZINOWA Piotr Czajkowski Wyrób Wędlin Naturalnych Zakład Pod Bukami z Golędzinowa
Wyróżnienie
PASZTET DROBIOWY W SŁOIKACH Andrzej Gulej Gospodarstwo rolne Ciepłowody
UDZIEC WĘDZONY Dawid Występski Gospodarstwo rolne Czernina Górna
KIEŁBASA SUCHA Dariusz Konarski Masarnia Dar-Vit Słotwina
Produkty mleczne przyznano nagrody główne dla:
SER ROKPOL - KAMIENNOGÓRSKI SER PLEŚNIOWY Spółdzielnia Mleczarska „KaMos” w Kamiennej Górze
SER GRILLOWY Igor Pietrzyk Sery Ślubowskie ze Ślubowa
W kategorii miody:
MIÓD SEKCYJNY LIPOWY W PLASTRACH Elżbieta Malinowska Gospodarstwo Pasieczne Ciepłowody
MIÓD GRYCZANY Z WYKĄ Bogusława i Jerzy Nawara Pasieka Zuzia
MIÓD LEŚNY Z MASYWU ŚNIEŻNIKA Igor Antolak Marta Spławska Pasieka Hello Yellow
Wyróżnienie
MIÓD PSZCZELI FACELIOWY Jolanta Michułka Pietrzyk Gospodarstwo Rolne Ślubów
Przetwory owocowe
Nagroda
DŻEM Z MALINY LEŚNEJ Z KŁODZKA Zosia Kowalczyk Skarby lasu Kłodzko
Wyróżnienie
SYROP Z CZARNEGO BZU Paweł Mazur Dary Natury Jaksonów
OCET JABŁKOWO- MALINOWY Maciej Karczewski Maciejowy Sad Lutynia
DŻEM Z JEŻYNY LEŚNEJ z KŁODZKA Eugeniusz Kowalczyk Kłodzko
Przetwory warzywne
Wyróżnienie
KISZONE KALAFIORY Z DOLINY BARYCZY Michał Sznajder Gospodarstwo rolne Karnice
GOTOWY SOS POMIDOROWY Rafał Magierowski Housleit Sp. Z O.O. Wrocław
POMIDORY WIOLETTY Wioletta Skupin Żarki
OGÓREK KWASZONY DĘBOWY Krystyna Michułka Gospodarstwo Rolne Ślubów
Produkty zbożowe
Nagroda
ŚWIĄTECZNY CHLEB KASZTANOWY Elżbieta Malinowska Gospodarstwo Pasieczne Ciepłowody
Wyróżnienie
CHLEB ŻYTNI ZIARNA Anna Różycka – Buszko Piekarnia Vitafit Krajków
Wyroby cukiernicze
Nagroda
CIASTO JABŁKOWE Z MACIEJOWEGO SADU Ewelina Karczewska Lutynia
Wyróżnienie
PLACEK KRÓLEWSKI Andrzej Gulej Gospodarstwo rolne Ciepłowody
Napoje regionalne
Nagroda
WODA MINERALNA "ANKA" Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.
Wyróżnienie
SOK Z KISZONYCH BURAKÓW Z DOLINY BARYCZY Michał Sznajder Gospodarstwo rolne Karnice
HERBATA KACZAWSKA WIELOOWOCOWA - Marta i Maciej Zawierucha Gospodarstwo Rolne Rzeszówek
Inne produkty regionalne
Wyróżnienie
FARSZ Z GĘSI - Wiem co jem - koło kulinarne przy Szkole Podstawowej w Ciepłowodach
Produkty nominowane do nagrody „Perła 2017”
Finał odbędzie się 24 września 2017 w trakcie targów Smaki Regionów - Polagra Food w Poznaniu.
Potrawa
RESTAURACJA MALARSKA 25 Z WROCŁAWIA
Chłodnik z kiszonej dyni podany z kalarepą i rabarbarem pieczonym w miodzie Sum milicki podany z grzybową kaszą z Doliny Gryki, sosem z raków oraz fermentowaną gruszką
Produkty
I. SZYNKA GOTOWANA Z JAGODNIKA Dariusz Konarski Masarnia Dar-Vit Słotwina
II. KABANOSY GOLĘDZINOWSKIE Piotr Czajkowski Wyrób Wędlin Naturalnych Zakład Pod Bukami z Golędzinowa
III. MASŁO TRADYCYJNE Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Międzybórz
IV. MIÓD LEŚNY Z NIEMCZY Maciej Turek Pasieka „Miód od Turka”
V. MIÓD GRYCZANY Igor Antolak, Marta Spławska Pasieka Hello Yellow
VI. KASZTANY JADALNE Elżbieta Malinowska Gospodarstwo Pasieczne Ciepłowody
Składy Komisji Konkursowych powołanych Zarządzeniem Marszałka Województwa Dolnośląskiego z dnia 24 sierpnia 2017 r.
Komisja na najlepszy regionalny produkt żywnościowy z Dolnego Śląska
- IZABELLA BYSZEWSKA – Prezes Zarządu Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, Krajowy Koordynator Konkursu NKD
- JAN ZWOLIŃSKI - Wiceprezes Zarządu Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego
- LESZEK GRALA – Prezes Zarządu Dolnośląskiej Izby Rolniczej
- JOANNA KURBIEL - Adiunkt Działu Sztuki Ludowej Muzeum Etnograficznego we Wrocławiu
- MACIEJ GAŁAN - socjolog, autor – „Kuchenne Rewolucje - naszymi oczami” pasjonat dobrej kuchni i regionalnych smaków, w swoich podróżach poszukuje smacznej Polski okraszając to współpracą z Magdą Gessler wyznawca zasady „ jedzenie powinno być przyjemnością a nie tylko obowiązkiem”
Skład Komisji Konkursowej – potrawa:
- GRAŻYNA KURPIŃSKA –– Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego, Przewodnicząca Komisji
- WALDEMAR REDUCH Zastępca Dyrektora Wydziału Obszarów Wiejskich UMWD
- ALEKSANDRA FAŁAT - Dolnośląska Izba Rolnicza
- ZBIGNIEW KOŹLIK – szef Kuchni restauracji w Hotelu HP Park Plaza
- MAGDALENA MAŃKOWSKA – Autorka ‘Kocham Jeść” –będącego centrum informacji o produktach regionalnych na Dolnym Śląsku, w Polsce i na świecie –pracuje z TV Echo24 i Gazetą Wrocławską
Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie zarówno wystawcom jaki i członkom komisji.