W dniu 26 września br., w Zespole Pałacowo-Parkowym w Żmigrodzie, miał miejsce „Piknik bezpieczeństwa”, będący nagrodą od Marszałka Województwa Dolnośląskiego dla wyróżnionych szkół w programie edukacyjnym „Bezpieczny Dolnoślązak”. Był to trzeci z kolei piknik, poprzednie dwa obyły się 12 września br. w Przedszkolu Publicznym z Grupą Żłobkową w Szczytnej oraz 19 września br. w Kamieńcu Wrocławskim przy Szkole Podstawowej im. B. Krzywoustego.
[więcej]W dniu 29.09.2014r. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Wydział Gospodarki zorganizował warsztaty regionalne pn. „Efektywność energetyczna szansa dla gmin”. Warsztaty realizowane były w ramach projektu „ENERGYREGION”- Efektywny rozwój rozproszonej energetyki odnawialnej w połączeniu z konwencjonalną w regionach.
[więcej]
W dniu 10 października 2014 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.
[więcej]
Przypominamy, że jeszcze do 6 października można przesyłać prace na konkurs „Jak EFS zmienił moje życie – II edycja”, organizowany przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Na laureatów konkursu czekają nagrody pieniężne!
[więcej]Współny Sekretariat Techniczny POWT RCz-RP 2007-2013 po raz kolejny zaprasza do udziału w Wydarzeniu Rocznym Programu.
[więcej]
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego. W dniu 10 października 2014 r. pracownik Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Legnicy będzie pełnić dyżur w Wądrożu Wielkim.
[więcej]Informacje dotyczące rozliczenia przyznanej pomocy na realizację zadań w ramach konkursu „Przedsięwzięcia promujące ideę Odnowy Wsi”
[więcej]